PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jak dbać o wiertarkę?

Acer Aspire Timeline 1820PT – notebook z obrotowym ekranem multidotykowym

Acer Aspire Timeline 1820PT – notebook z obrotowym ekranem multidotykowym

Laptop, ramka do zdjęć, narzędzie do prezentacji oraz notatnik: notebook Acer Aspire 1820PT może pełnić wszystkie te funkcje. Jest wyposażony w ekran multidotykowy pozwalający na szybką i intuicyjną obsługę, a także w obrotowe zamocowanie wyświetlacza, zapewniające wyjątkowo szerokie możliwości użytkowania.

Do dotykowej obsługi notebooka Aspire 1820PT służy interfejs Acer TouchPortal, który zapewnia dostęp do aplikacji oraz funkcji służących rozrywce. Posługiwanie się nim jest niezwykle łatwe: aby rozpocząć oglądanie zdjęć lub odtwarzanie muzyki i filmów wystarczy przeciągnąć żądane pliki na wirtualną ścianę, w celu wydrukowania zdjęcia wystarczy przeciągnąć je na ikonę drukarki, natomiast dotknięcie ikony napędu optycznego rozpoczyna odtwarzanie płyty audio czy wideo. TouchPortal pozwala też na przeglądanie stron internetowych, poznawanie nowych miejsc na wirtualnej kuli ziemskiej w programie Microsoft Surface Globe, a także na pisanie notatek palcami.

Obrotowe zamocowanie wyświetlacza pozwala na pracę w trybie tabletu i pełne wykorzystanie możliwości ekranu dotykowego. Posługiwanie się palcami jest intuicyjne, jednak pisząc piórem uzyskujemy większą precyzję. Notebook Aspire 1820PT jest dostarczany wraz z rysikiem, który może być używany podczas pracy z aplikacjami, takimi jak TouchMemo. Dzięki możliwości szybkiego pisania notatek oraz szkicowania, notebook Aspire 1820PT staje się wygodnym notatnikiem. Obrotowy wyświetlacz można odwrócić, co pozwala na łatwiejsze prowadzenie prezentacji lub dyskusji w grupie, a także na bardziej komfortowe oglądanie filmów lub pokazów zdjęć.

Acer Aspire Timeline 1820PT

Mały, ale wydajny notebook Aspire 1820PT zapewnia pełną mobilność, ponieważ może pracować ponad 8 godzin bez zasilania sieciowego. Wbudowana karta sieciowa Wi-Fi wraz z technologią Acer SignalUp gwarantuje dobry odbiór sygnału i łatwy dostęp do sieci bezprzewodowych, natomiast opcjonalny interfejs Bluetooth gwarantuje jeszcze większą swobodę.

Pomimo małych wymiarów urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz LCD Acer CineCrystal z podświetleniem LED, o przekątnej 11,6 cala, rozdzielczości HD 1366 x 768 pikseli i formacie 16:9, idealnym do oglądania multimediów o dużej rozdzielczości. Dopełnieniem wyposażenia gwarantującego wysoką jakość odtwarzania nagrań o rozdzielczości HD nawet w podróży jest zoptymalizowany system dźwiękowy drugiej generacji Dolby Sound Room oraz port HDMI.

Acer Aspire Timeline 1820PT

Pomimo bardzo kompaktowych wymiarów, notebook ma wysoką wydajność. Sercem modelu Aspire1820T jest procesor Intel Core2 Duo wraz z chipsetem Mobile Intel GS45 Express ze zintegrowanym układem graficznym 3D. Dzięki temu Aspire 1820PT może zapewnić lepszą cyfrową rozrywkę i płynną pracę wielozadaniową. Ponadto pamięć DDR3 o pojemności do 8 GB pozwala na łatwe wykonywanie nawet najbardziej złożonych zadań.

Innowacyjne funkcje oraz konstrukcja notebooka Acer Aspire 1820PT przekonają każdego, że komputery nie muszą już budzić obaw i mogą być przyjemne w użyciu.

Przykładowa konfiguracja

  • Procesor: Intel Core2 Duo SU7300
  • Ekran: matryca CrystalBrite, przekątna 11,6", rozdzielczość 1366 x 768 pikseli, podświetlenie diodami LED
  • Karta graficzna: Intel GMA 4500MHD
  • Pamięć RAM 4 GB
  • Pamięć masowa: dysk twardy 320 GB
  • Komunikacja: Wi-Fi, Bluetooth
  • Inne: kamera internetowa 0,3 Mpix
  • Porty: HDMI, S/PDIF
  • System operacyjny: Windows 7 Home Premium
  • Cena: 2 999 zł brutto
blog comments powered by Disqus
Acer Aspire Timeline 1820PT – notebook z obrotowym ekranem multidotykowym