PODPOWIEDZI:

Tablet Quer – pomysł na świąteczny prezent

Tablet Quer – pomysł na świąteczny prezent

Święta coraz bliżej, a zatem zbliża się czas poszukiwania upominków. Dobry prezent to taki, który będzie wymarzonym przez daną osobę i pozwoli jej cieszyć się z niego przez naprawdę długi czas. Tablet to rewelacyjny gadżet a zarazem pomysł na wspaniały prezent. Jest wiele powodów do jego nabycia. Na rynku właśnie pojawił się tablet marki Quer, którego zaskakująco niska cena i dobre parametry pozwolą na zakupy prawie każdemu.

Quer KOM0330 to multimedialny tablet z 7 calowym ekranem pojemnościowym (dwupunktowym) pracującym w rozdzielczości 800 na 480 pikseli. KOM0330 działa w oparciu o system operacyjny Android 4.0 ICS. Ten nowoczesny system zapewnia płynną i stabilną pracę urządzenia. Wraz z systemem Android 4.0 użytkownicy tabletu otrzymują dostęp do sklepu internetowego Google Play (dawny Android Market), w którym można znaleźć ogromną liczbę gier i aplikacji, w tym wiele darmowych. KOM0330 wyposażony został w procesor ARM Cortex A8 o taktowaniu z szybkością 1GHz. Pamięć operacyjna urządzenia to 512 MB, co pozwala na swobodne i płynne działanie systemu. Dodatkowo do urządzenia wbudowana została karta pamięci flash o pojemności 4Gb. Docelowo urządzenie może obsługiwać karty zewnętrzne do 32 Gb. Pozwala to na przechowywanie dużej ilości danych: filmów, zdjęć, muzyki.

5

KOM0330 umożliwia szybki dostęp do Internetu za pomocą Wi-Fi. Możliwe jest także opcjonalne połączenie z Internetem dzięki modułowi 3G. Za pośrednictwem tabletu Quer KOM0330 można czytać e-booki, obejrzeć film w podróży (w wysokiej rozdzielczości HD), zaprezentować znajomym zdjęcia z wakacji, czy chociażby przejrzeć ulubione strony internetowe. KOM0330 posiada dwie kamerki (0,3 MP), które pozwalają na przeprowadzenie wideorozmowy oraz umożliwiają robienie zdjęć i nagranie filmu.

6

Tablet Quer to doskonały pomysł na świąteczny upominek, który znajdzie zastosowanie w wielu dziedzinach życia codziennego, a jego odpowiednia cena nie nadszarpnie domowego budżetu. Niewielkie wymiary i nieznaczna waga urządzenia sprawią, że z łatwością zmieści się ono w kieszeni marynarki, damskiej torebce czy plecaku.

Quer KOM0330 – sugerowana cena: 259 PLN

blog comments powered by Disqus
Tablet Quer – pomysł na świąteczny prezent