PODPOWIEDZI:

Nowe komputery dotykowe w ofercie HP

Nowe komputery dotykowe w ofercie HP

Firma HP rozszerzyła swoją ofertę produktów konsumenckich o dwa nowe modele HP Pavilion 23 TouchSmart All-in-One oraz HP Pavilion 11 TouchSmart.

  • HP Pavilion 23 TouchSmart All-in-One - to komputer stacjonarny All-in-One z wyświetlaczem dotykowym Full HD o przekątnej 23 cale. Technologia Panel In-Plane Switching (IPS) zapewnia wyjątkowo dobry kąt widzenia oraz doskonałą jakość oglądanych zdjęć i filmów. Komputer będzie dostępny w Polsce na przełomie sierpnia i września 2013 r. Sugerowana cena detaliczna to 799 Euro.

HP Pavilion 23

HP Pavilion 23 2

  • HP Pavilion 11 TouchSmart – to konsumencki notebook z 10-punktowym pojemnościowym ekranem dotykowym o przekątnej 11,6 cale. HP Pavilion 11 TouchSmart to najtańszy notebook dotykowy w ofercie HP. Komputer będzie dostępny w Polsce na przełomie sierpnia i września 2013 r. Sugerowana cena detaliczna to 399 Euro.

HP Pavilion 11 TouchSmart

HP Pavilion 11 TouchSmart 2

Ekrany dotykowe pozwalają w pełni wykorzystać zalety intuicyjnego systemu operacyjnego Windows 8, w który wyposażone są oba komputery. Dodatkowo firma HP oferuje użytkownikom swoich nowych komputerów pakiet dedykowanych rozwiązań i usług. Klient może rozszerzyć standardową gwarancję na produkt, nabywając pakiet serwisowy HP Care Pack. W ten sposób uniknie wydatków na naprawę lub wymianę sprzętu.

blog comments powered by Disqus
Nowe komputery dotykowe w ofercie HP