PODPOWIEDZI:
Budżetowe słuchawki, które warto kupić? Pierwsze wrażenia z modelami Baseus

LG G7 - Mamy pewne informacje!

LG G7 - Mamy pewne informacje!

Właśnie pojawiła się najpewniejsza informacja dotycząca nadchodzącego okrętu flagowego od LG! Jakie tak naprawdę będzie LG G7 ThinQ? Czeka nas totalna rewolucja czy jednak niemiłe rozczarowanie? Zapraszam!

Od dawna nie mieliśmy tak pewnego przecieku, który potwierdziłby wgląd nadchodzącego smartfona z segmentu premium. Kilka ostatnich miesięcy były obfite w różnorakie informacje na jego temat. W ostatnim newsie o LG G7 nie obyło się bez spekulacji odnośnie popularnego wcięcia, które mogło się nie pojawić w kolejnym modelu z serii "G". Zatem, czy będzie Notch?

Kolory LG G7 ThinQ

Jak widzicie na zaprezentowanym powyżej oficjalnym renderze, również i w tym przypadku moda na "królicze uszy" wzięła górę nad wszystkim. Co jeszcze możemy sobie powiedzieć na temat jego wyglądu? Dostępnych będzie co najmniej pięć kolorów, a optyka głównego aparatu zostanie wyposażona w podwójną matrycę. Sam czytnik linii papilarnych i jego umiejscowienie jest raczej oczywistością, więc nad nim rozwodzić się nie ma większego sensu. 

LG G7 Notch

Polujesz Na Poprzedniego Flagowca LG? Mamy Dla Ciebie Solidną Ofertę>>>

Gdzie podziały się przyciski od regulacji głośności i włączenia/wyłączenia ekranu? Nie trudno dostrzec, iż trafiły one na lewy bok urządzenia. Zastanawiać może jednak pewien dodatkowy przycisk, który również znalazł swoje miejsce po stronie lewej. Do czego służy? Niewykluczone, że będzie miał swoje zastosowanie w technologii ThinQ, która jest obecnie w centrum uwagi LG.

LG ThinQ

Wspomniane ThinQ będzie jednym z najważniejszych punktów prezentacji nowego smartfona od LG. Co prawda, owa technologia znalazła już swoje miejsce w LG V30S, ale przy okazji premiery LG G7 ThinQ, ma zostać wzbogacona o dodatkowe możliwości. Czy tak będzie? Czy dokona się swoisty przełom? Osobiście jestem dość sceptycznie nastawiony odnośnie tej sprawy, ale jest to jedynie moje, całkowicie subiektywne zdanie. Do premiery pozostało niewiele czasu, zatem czas odciąć wszelkie spekulacje i skupić się na konkretach. Kiedy premiera? Zaplanowana jest na 2-maja bieżącego roku. Co o tym myślicie? Macie zamiar wymienić swoje dotychczasowe LG G6 na nadchodzącego flagowca? Komentarze są do Waszej dyspozycji!

źródło: TV

blog comments powered by Disqus
LG G7 - Mamy pewne informacje!