PODPOWIEDZI:

Natec ROOK dla fanów audio

Natec ROOK dla fanów audio

Natec, producent akcesoriów i elektroniki użytkowej zaprezentował słuchawki stereo, które oferują nową jakość przeżywania muzyki. Rook cechuje nowoczesny design, czysty, naturalny dźwięk oraz dynamiczny bas.

Ciesz się muzyką na wyższym poziomie z nowymi słuchawkami Natec Rook. Zrównoważona reprodukcja dźwięku, otwarta konstrukcja, dynamika, zapewniają niewiarygodną przestrzeń i różnorodność dźwięków. Nowy model słuchawek został zaprojektowany z myślą o miłośnikach muzyki. Wyposażono je w wysokiej jakości przetworniki, które są zdolne odtworzyć dźwięk w zakresie 20Hz - 20kHz. Dzięki dobrej izolacji od otoczenia do uszu trafia wysokiej jakości dźwięk z soczystym basem. Dobrze przylegające nauszniki oraz regulowany pałąk obleczone miękką ekologiczną skórą sprawiają, że nawet kilkugodzinne słuchanie muzyki nie powoduje dyskomfortu.

1

Przewód o płaskim przekroju znacznie ogranicza plątaninę kabli szczególnie podczas transportu. Kontroler umieszczony na przewodzie ułatwia sterownie poziomem głośności. Pozłacany wtyk typu mini Jack 3,5 mm jest kompatybilny z większością zestawów stereo i urządzeń mobilnych, jak chociażby produkty Apple, odtwarzacze MP3/MP4 czy też smartfony.

Doskonały design w wersji 3 kolorowej do wyboru z pewnością podkreśli Twoją osobowość i pozwoli się wyróżnić w wielkomiejskim tłumie.

Cena sugerowana na polskim rynku wynosi 48,90 zł.

2

Cechy produktu:

  • Wysokiej jakości głośniki

  • Płaski nie plączący się przewód (tasiemka)

  • Pasmo przenoszenia: od 20 Hz do 20 kHz

  • Regulacja głośności na przewodzie

  • Nauszniki oraz pałąk pokryte skórą

  • Rodzaj wtyczki: Jack 3,5 mm, pozłacana

  • 3 kolory: Black, Grey, Cherry

blog comments powered by Disqus
Natec ROOK dla fanów audio