PODPOWIEDZI:

Mechaniczne nowości Corsaira - Klawiatury z serii MK.2!

Mechaniczne nowości Corsaira - Klawiatury z serii MK.2!

Portfolio Corsaira wciąż się powiększa! Producent zaprezentował właśnie dwie nowe klawiatury mechaniczne z wysokiej półki. Produktami zainteresują się zwłaszcza gracze, ale entuzjaści również znajdą coś dla siebie!

Do oferty Corsair weszły dwa nowe produkty - klawiatury mechaniczne z przełącznikami Cherry MX. Mowa tu o Corsair K70 RGB MK.2 oraz STRAFE RGB MK.2. Premierowe urządzenia posiadają cenione na rynku switche, co zwiastuje dobrą jakość działania. Wykonanie? Tak jak przyzwyczaił nas już producent - dobre spasowanie, wytrzymała konstrukcja i niebanalne wzornictwo.

Klawiatura posiada cenione na rynku przełączniki Cherry MX.

Użytkownik może wybrać odpowiednie dla siebie przełączniki - do wyboru są MX Red, MX Brown, MX Blue, Rapidfire MX Speed lub MX Silent. Trzeba jednak uważać, aby wybrać odpowiedni układ klawiszy! Niezależnie od wybranej opcji, klawiatury posiadają dodatkowe funkcje przydatne w grach - podświetlenie LED, wbudowana pamięć 8 MB oraz specjalne klawisze multimedialne. Całość jest zarządzana w oprogramowaniu prosto z Kalifornii - Corsair iCUE.

Tak prezentuje się wersja specjalna - biała.

Obudowę K70 MK.2 wykonano ze szczotkowanego aluminium, zastosowano prosty, lecz wyrafinowany design. Każdy klawisz ma również indywidualne adresowane podświetlenie LED, które efektownie prezentuje się zwłaszcza w dostępnym modelu Special Edition, czyli wersji białej. Użytkownicy docenią specjalne, multimedialne klawisze na górze obudowy, które pozwolą na zarządzanie systemem podczas grania. Warto również powiedzieć o pokrętle głośności w prawym górnym rogu.

Cherry MX w K70 w wersji Red.

Pełna oferta klawiatur mechanicznych K70 RGB MK.2 i STRAFE RGB MK.2 jest już dostępna bezpośrednio w sklepie internetowym producenta oraz na półkach sklepowych wybranych sklepów w Polsce. Ceny - 749 PLN za oba modele.

blog comments powered by Disqus
Mechaniczne nowości Corsaira - Klawiatury z serii MK.2!