PODPOWIEDZI:

Elektryczne dwa kółka dla niej i dla niego od Blaupunkt

Elektryczne dwa kółka dla niej i dla niego od Blaupunkt

Na rynku pojawiły się dwa nowe pojazdy elektryczne od Blaupunkt. Urządzenia są niezwykle przyjazne w podróży - lekkie, mobilne, składane i komfortowe. Czyżby Blaupunkt, innowacyjny dostawca samochodowych rozwiązań, miał się przebranżowić?

Oferta Blaupunkt powiększa się o dwa modele elektrycznych rowerów dla niego i dla niej - Carla 180 oraz Carl 280. Produkty kuszą mobilnością i praktycznością. Doskonale nadają się jako zamiennik zatłoczonego transportu miejskiego, niemniej jednak nadal łatwo się z nimi przemieszczać tradycyjnymi środkami transportu.

Męski model - Carl 280.

Za dużą mobilność odpowiada inteligentny system składania, który pozwala na złożenie roweru w 5 sekund. Nie przeszkadza to jednak w osiąganiu wysokich prędkości - zastosowano mocny silnik, który pozwala na przyjemną i komfortową jazdę do 25 km/h. A gdy jazda nam się znudzi lub pojazd się rozładuje, bez problemu przesiądziemy się np. do tramwaju.

Damski odpowiednik w pozycji złożonej.

Producent zdecydował się na wprowadzenie modelu męskiego - Carl 280 - oraz żeńskiego, Carla 180. Ten pierwszy to 20-calowy rower z silnikiem o mocy 250W/36V i momencie obrotowym 35 Nm. Dostępnych jest w nim pięć trybów jazdy, najszybszy z nich pozwala na osiągnięcie 25 km/h. Zasięg nie jest zły, bateria 280 Wh starcza na 50-70 km. Ponowne ładowanie zajmuje 3,5 godziny. Waga: 17,7 kg. Drugi model to 16-calowy odpowiednik w kolorze białym i wadze 13,8 kg.

Ekran LCD w obu rowerach.

Oba modele są gotowe do jazdy w nocy, zapewniają  oświetlenie LED, wyświetlacz LCD i błotniki. Cena za model damski to 3999 PLN, męski to koszt 4999 PLN. Dostępne w sprzedaży od czerwca 2018.

Źródło: Blaupunkt

blog comments powered by Disqus
Elektryczne dwa kółka dla niej i dla niego od Blaupunkt