PODPOWIEDZI:

Pełnoprawny mechanik za 99 zł - Sprawdź gdzie go dorwiesz!

Pełnoprawny mechanik za 99 zł - Sprawdź gdzie go dorwiesz!

Klawiatura mechaniczna - niezbędnik każdego szanującego się gracza. Ich ceny? Zatrważające. Czy tak musi być? Otóż nie - i udowadnia to firma MODECOM, która ma w swojej ofercie klawiaturę Volcano w świetniej cenie!

Zakup klawiatury mechanicznej nie jest łatwy, zwłaszcza ze względu na cenę. Każdy z nas chce mieć w pakiecie najlepsze możliwe przełączniki, fajne podświetlenie i najlepiej dodatkowe klawisze multimedialne, ale nie wydając przy tym majątku. Wiecie jak to zrobić? Ja wiem! Wystarczy przejrzeć najnowsze promocje na x-kom.pl!

Taka promocja na klawiaturę mechaniczną tylko w x-kom!

W ofercie internetowego sklepu pojawiła się klawiatura mechaniczna MODECOM Volcano Hammer. Jest to profesjonalny sprzęt, z którego pomocą możecie śmiało rozpocząć lub rozwijać swoją gamingową karierę.

Ranking najlepszych klawiatur mechanicznych >>>

Klawiatura została zbudowana z dobrej jakości podzespołów i materiałów, dzięki czemu jest nie tylko wydajna, ale również dobrze wygląda. Każdy klawisz jest oddzielnym mechanizmem, przez co zapewnia znakomity czas reakcji.

Klawiatura posiada pełny Anti-Ghosting.

Klawiatura korzysta z przełączników Outemu, które są doskonałym wyborem, jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny.

Jak skorzystać z promocji na klawiaturę Modecom?

Wybierz wersję dla siebie:

W koszyku wpisz kod rabatowy mistrzowska-promocja

Cena obniży się na śmieszne 99 zł

Każdy model charakteryzuje się innym typem przełącznika, a więc innymi odczuciami z użytkowania. Jedno pozostaje wspólne - wydajność na wysokim poziomie. Do tego dochodzi pełni Anti-Ghosting, ergonomiczne stopki, pozłacane USB i całkiem długi przewód. Chyba mamy kandydata na porządną klawiaturę turniejową!

Każdy przełącznik to osobna konstrukcja.

Klawiatura z czerwonym podświetleniem dostępna jest w cenie 169 zł 99 zł na stronie sklepu x-kom.pl.

blog comments powered by Disqus
Pełnoprawny mechanik za 99 zł - Sprawdź gdzie go dorwiesz!