PODPOWIEDZI:

IMPERIUS TAB 10 3G MT7012 - nowy tablet Media-Droid z wbudowanym modemem 3G

IMPERIUS TAB 10 3G MT7012 - nowy tablet Media-Droid z wbudowanym modemem 3G

IMPERIUS TAB 10 3G MT7012 to wydajny tablet do zastosowań biznesowych oraz dla osób, które cenią stały kontakt ze światem. Wystarczy zakupić i zainstalować kartę SIM, by dzięki wbudowanemu modemowi 3G korzystać z Internetu w każdym miejscu, a nie tylko w zasięgu sieci WIFI. Tablet obsługuje standard WCDMA 2100/900, dzięki czemu możesz korzystać z darmowego dostępu do Internetu z Aero2.

Zastosowany system operacyjny Android w wersji 4.1.x zapewnia komfortową pracę, oferując dostęp do tysięcy darmowych aplikacji. Co ważne tablet umożliwia dokonywanie aktualizacji do kolejnych wersji systemu Android.

IMPERIUS TAB 10 3G MT7012 ma 9,7-calowy, sprawnie działający ekran dotykowy, z dokładnym wyświetlaczem LCD IPS, który zapewnia znakomitą jakość obrazu.

Tablet wyposażony został w dwurdzeniowy procesor Cortex A9 RK3066, taktowany zegarem 1,6GHz, wspomagany przez 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Oznacza to szybsze przeglądanie Internetu oraz korzystanie z zaawansowanych funkcji multimedialnych i aplikacji.

7

IMPERIUS TAB 10 3G MT7012 ma szereg niezbędnych złącz: wyjście mini jack 3,5 mm do podłączenia słuchawek, gniazdo mini HDMI 1080p oraz czytnika kart microSD i portu USB OTG, dzięki którym można rozszerzyć pamięć lub podłączyć urządzenia peryferyjne.

IMPERIUS TAB 10 3G MT7012 to tablet idealnie nadający się do oglądania filmów w jakości HD we wszystkich popularnych formatach audio-wideo, przeglądania Internetu, odtwarzania filmów i muzyki, czytania eBooków, przeglądania zdjęć, oraz pracy - dzięki możliwości korzystania z aplikacji biurowych. Dodatkowo dzięki zastosowanemu wyjściu mini HDMI, po podłączeniu do telewizora, może pełnić rolę kontrolera gier i przenośnego odtwarzacza multimedialnego.

Moduł Bluetooth w wersji 4.0 umożliwia przesyłanie danych pomiędzy użytkownikami oraz pozwala na podłączenie urządzeń peryferyjnych, z pominięciem niewygodnych, plączących się kabli

6

Wyjście micro USB On-The-Go (w zestawie niezbędna przejściówka) pozwala prosto podłączyć wiele urządzeń zewnętrznych.

Gniazdo mini HDMI pozwala podłączyć tablet bezpośrednio do monitora lub telewizora i przeglądać zdjęcia, oglądać filmy, nawet prosto z sieci, prowadzić prezentacje, bez stosowania przejściówek i drogich interfejsów. Dodatkowo na wyjeździe masz własny przewoźny odtwarzacz multimedialny HD.

Zasilany wydajnym akumulatorem litowo-polimerowym o pojemności aż 8000mAh otwiera przed Tobą nowe możliwości.

blog comments powered by Disqus
IMPERIUS TAB 10 3G MT7012 - nowy tablet Media-Droid z wbudowanym modemem 3G