PODPOWIEDZI:

Mad Catz: mobilny headset F.R.E.Q. M

Mad Catz: mobilny headset F.R.E.Q. M

Mad Catz, amerykański producent akcesoriów gamingowych poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży headsetu o nazwie F.R.E.Q. M. Nowy, uniwersalny produkt oparty na technologii GameSmart będzie kompatybilny z wieloma urządzeniami, idealnie sprawdzi się podczas gier, słuchania muzyki czy rozmów telefonicznych.

Wszechstronny i mobilny headset

Mad Catz F.R.E.Q. M to mobilny headset stereo, który świetnie sprawdzi się podczas gier, słuchania muzyki, współpracuje również z telefonami komórkowymi i komunikatorem głosowym. Słuchawki posiadają wbudowany mikrofon, co pozwala na prowadzenie rozmów bez potrzeby trzymania telefonu przy uchu. Składana konstrukcja FREQ M sprawia, że są idealnym kompanem w podróży.

2

Potężny dźwięk stereo

Urządzenie posiada wysokiej jakości, 40 mm przetworniki umieszczone w wygodnych nausznikach. Dzięki nim słuchawki eksplodują potężnym brzmieniem stereo z mocnym basem, zapewniając czysty i wyraźny dźwięk. Zakres częstotliwości słuchawek zawiera się w przedziale od 20Hz do20KHz. Niezależnie od tego czy słuchasz muzyki czy przechodzisz ważną misję możesz być pewien, że FREQ M dostarczą Ci mnóstwo wrażeń.

Technologia GameSmart

Produkty oparte na technologii GameSmart współpracują z wieloma mobilnymi urządzeniami. Nowa technologia umożliwia niemal uniwersalną kompatybilność z komputerami PC i Mac, a także iPhonem, iPadem oraz innymi urządzeniami z systemem Android, Windows Phone czy Microsoft Surface. Bez względu na to czy używasz laptopa, PCta czy tablet, FREQ M jest zawsze gotowy do pracy.

3

Składana konstrukcja, większa mobilność

Inteligentne urządzenia są wygodnymi towarzyszami podróży i zestaw słuchawkowy nie może być wyjątkiem. Kiedy będziesz gotowy do drogi, F.R.E.Q. M jest również gotów by Ci towarzyszyć. Wystarczy złożyć go, umieścić w dołączonej torbie podróży i zabrać ze sobą. Zintegrowany ze słuchawką mikrofon jest bardzo wygodny w użyciu. Nie trzeba go odłączać podczas transportu i nie zabiera dodatkowego miejsca w torbie.

Produkt objęty będzie 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wyniesie 600 zł. Headset dostępny będzie w Polsce w kwietniu 2013 r.

4

Cechy urządzenia:

  • Magnes neodymowy

  • Kontroler głosu na kablu

  • 40 mm przetworniki

  • Zakres częstotliwości słuchawek: 20Hz – 20KHz

  • Czułość: 102dB przy 1KHz przy 60mV

  • Całkowite zniekształcenia harmoniczne: <5% (20Hz - 20kHz)

  • Wtyk audio 3,5mm

  • Długość kabla: komputer 1,8 m; urządzenie mobilne 1,4 m

blog comments powered by Disqus
Mad Catz: mobilny headset F.R.E.Q. M