PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Razer Phone 2 - nie dla każdego gracza

RAZER ATROX ARCADE STICK - wyjątkowy kontroler dla fanów gier walki!

RAZER ATROX ARCADE STICK - wyjątkowy kontroler dla fanów gier walki!

CARSLBAD, Kalifornia – 17. maja 2013 – Firma Razer™, czołowy producent high-endowych akcesoriów dla graczy, oprogramowania i systemów komputerowych, ujawniła dzisiaj Razer Atrox – kontroler arcade stick przeznaczony dla Xbox 360®. Premierę finalnego urządzenia poprzedzają trwające zaawansowane testy beta.

Testy beta potwierdziły znaczenie najwyższej jakości wykonania i możliwości swobodnej modyfikacji

Testowany przez czołowych światowych graczy i członków społeczności miłośników gier walki, Razer Atrox Arcade Stick został stworzony z myślą o uczestnikach najważniejszych turniejów oraz o fanach modyfikacji.

Razer Atrox Arcade Stick

Wykonany w oparciu o komponenty Sanwa™ i posiadający 10 wydajnych przycisków, Atrox pozwoli na łatwe i precyzyjne wykonanie każdego zestawu ciosów, jaki został wymyślony. Razer Atrox to urządzenie idealne dla wszystkich fanów modyfikacji. Do otworzenia konstrukcji wymagane jest zaledwie jedno kliknięcie, a jego przypominająca plaster miodu konstrukcja jest wprost stworzona do ulepszania. Co więcej, gracze mogą łatwo spersonalizować wygląd kontrolera tak, aby oddał on ich charakter, czy pokazał ulubione gry. Wnętrze konstrukcji skrywa także przegrodę, w której można przechowywać alternatywny joystick typu bat-top, odłączany kabel oraz śrubokręt.

Razer Atrox Arcade Stick

Razer Atrox Arcade Stick

„Pogłębione testy beta utwierdziły nas w przekonaniu, że gracze pokochają nasz nowy kontroler”. – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. „Wiemy, jak wielką popularnością wśród miłośników gier walki cieszą się spersonalizowane kontrolery – to właśnie dlatego Razer Atrox został stworzony tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania modderów. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć wszystkie wspaniałe modyfikacje, które powstaną na bazie Atroxa.”

Razer Atrox Arcade Stick

Więcej o Razer Atrox Arcade Stick dla Xbox 360® Era automatów i innowacyjnych salonów gier minęła. Wspomnienia o każdej wrzuconej monecie, czy wykonanym combo wzbudzają nostalgię, ale też przywołują radość związaną z licznymi zwycięstwami, pokonanymi przeciwnikiem i stałym rozwojem umiejętności. Razer Atrox Arcade Stick powstał po to, by uczcić złotą erę gier walki. Razer Atrox to kulminacja lat spędzonych przy automatach i grach walki oraz na konsultacjach ze społecznością na całym świecie. Setki prototypów i tysiące godzin testów beta pozwoliły stworzyć kontroler, o jakim miłośnicy gier walki zawsze marzyli. Niezawodny joystick, 10 wydajnych klawiszy, przestronne i dostępne wnętrze – to konstrukcja wprost idealna do tworzenia własnych modyfikacji.

A to dopiero początek! Zbudowany w oparciu o komponenty Sanwa oraz zaprojektowany zgodnie z zasadami najwyższej ergonomii, Razer Atrox wyznacza nowe standardy niezawodności i precyzji.

Cena: €199.99

Dostępność:

Razerzone.com – zamówienia przedpremierowe od 21. maja 2013

Japonia – maj 2013

Świat – czerwiec 2013

Cechy produktu:

  • 10 przycisków Sanwa
  • Oryginalny kulkowy joystick Sanwa oraz zapasowy joystick bat-top
  • Wymienna pokrywa dla łatwej personalizacji
  • Dostępne wnętrze
  • Struktura plastra miodu zapewniająca gwarantująca łatwy montaż dodatków
  • Komora do przechowywania akcesoriów i części
  • Odłączany kabel USB o długości 4m
  • Śrubokręt wchodzący w skład zestawu
  • Złącze 2.5mm jack do podłączenia headsetu i komunikacji w Xbox LIVE

Razer Atrox Arcade Stick

Więcej informacji o Razer Atrox na www.razerzone.com/atrox

blog comments powered by Disqus
RAZER ATROX ARCADE STICK - wyjątkowy kontroler dla fanów gier walki!