PODPOWIEDZI:

Dwa biznesowe projektory BenQ - MX720 (XGA) i MW721 (WXGA)

Dwa biznesowe projektory BenQ - MX720 (XGA) i MW721 (WXGA)

BenQ wprowadza na polski rynek dwa bliźniacze projektory MX720 i MW721 (różniące się rozdzielczością: MX720 - XGA a MW721 - WXGA) przeznaczone dla biznesu i edukacji.

Oszczędny i przyjazny dla środowiska

W obydwu projektorach zastosowano SmartEco – technologię własną BenQ (bazującą na rozwiązaniu Philips ImageCare wprowadzonym w projektorach DLP po raz pierwszy przez firmę BenQ). Zapewnia ona optymalną jasność lampy dla uzyskania jak najlepszego obrazu. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić energię i zwiększa żywotność lampy.

W projektorze zaimplementowano funkcje optymalizujące zużycie energii i żywotność lampy.

BenQ MX721 2

  • Eco Blank Mode Tryb ten pozwala wygasić ekran ilekroć prowadzący prezentację chce skupić uwagę audytorium na sobie lub po prostu projektor nie jest w danym momencie potrzebny. Po uruchomieniu trybu Eco Blank specjalna funkcja ogranicza moc lampy automatycznie pozwalając ograniczyć całkowite zużycie energii o 70%.

  • SmartEco Mode Tryb ten w inteligentny sposób dostosowuje moc lampy do jasności otoczenia zapewniając doskonały kontrast i jasność z wykorzystaniem tylko takiej ilości światła, jaka jest niezbędnie potrzebna.

  • No Source Detected Mode Projektor automatycznie przechodzi w tryb Eco Blank Mode jeśli przez trzy minuty nie wykrywa sygnału, co eliminuje niepotrzebne marnowanie energii i wydłuża czas życia lampy.

  • Stanby Mode W trybie czuwania MX722/MW721 utrzymuje zużycie energii poniżej 0,5 W. Rozwiązanie to ogranicza zużycie energii.

BenQ MX721

Formaty 3D

Projektory MX720 i MW721 obsługują projekcje 3D, co pozwala oglądać obraz z podobnymi efektami jak w filmach 3D. Co więcej - mogą współpracować z odtwarzaczami Blue-ray.

Wygoda użytkowania i obsługi

  • Poprzez połączenie LAN każdy projektor MX720/MW721 współpracuje z systemem sieciowego zarządzania zasobami Crestron and PJ-Link LAN, dzięki czemu administrator ma zdalny dostęp do każdego projektora w sieci wprost ze swojego komputera.

  • Gniazdo mikrofonowe i wbudowany dziesięciowatowy głośnik pozwalają wykorzystać projektor MX720/MW721 do łatwiejszego prowadzenia prezentacji - bez konieczności "przekrzykiwania" sali.

Projektory jest dostępne są w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej: MX720 - 3109 zł i MW721- 3139 zł. Gwarancja door-to-door 36 miesięcy, na lampę 1 rok lub 2000 godzin pracy.

blog comments powered by Disqus
Dwa biznesowe projektory BenQ - MX720 (XGA) i MW721 (WXGA)