PODPOWIEDZI:

Microlab FC 50 - podróż do przyszłości

Microlab FC 50 - podróż do przyszłości

W ofercie firmy Microlab, znanej głównie za sprawą znakomitych głośników Solo 7C, pojawił się nowy zestaw audio - FC 50, który dzięki wykorzystaniu autorskiej technologii HC2D (High Clarity Close Distance) otwiera zupełnie nową erę wiernie odwzorowanego dźwięku z głośników ustawionych niedaleko słuchacza.

Microlab FC 50 to najnowszy zestaw 2.1, który dzięki awangardowemu wzornictwu i unikalnym rozwiązaniom pozwala użytkownikowi na podróż do przyszłości, nie tylko tej muzycznej. Za sprawą opatentowanej przez Microlab technologii HC2D z głośników FC 50 płyną krystalicznie czyste, wysokie tony. HC2D pozwala na wydobycie pełnego zakresu dźwięków z optymalną mocą wokół miejsca ich odtwarzania dzięki czemu możliwy jest komfortowy odsłuch wysokiej jakości dźwięku już z niedużej odległości. Zestaw wykorzystuje również technologię zaawansowanego, cyfrowego przetwarzania sygnału DSP, aby zapewnić użytkownikom realistyczny dźwięk pozbawiony zakłóceń.

Microlab FC 50 3

Potężny, 30-watowy subwoofer z wbudowanym wzmacniaczem gwarantuje głębię basów - dzięki tunelowi bass-reflex możliwe jest optymalne rozchodzenie się fal dźwiękowych nawet o najniższej częstotliwości. Unikalnie zaprojektowane satelity (bez typowej obudowy w kształcie skrzyni) są ekranowane magnetycznie, co pozwala umieścić głośniki bezpośrednio przy odbiornikach telewizyjnych i monitorach, bez obaw o negatywny wpływ pola magnetycznego na te urządzenia.

Kontrola zestawu jest możliwa za pomocą bezprzewodowego, ergonomicznie zaprojektowanego pilota z pokrętłem. Pilot wysyła fale radiowe, pozwalając na pełną kontrolę nad głośnikami, niezależnie od pozycji, w której się znajduje (sygnał nie podlega zakłóceniom bez względu na kąt ustawienia pilota).

Microlab FC 50 2

Odważny projekt nadający głośnikom Microlab FC 50 niebanalny charakter, a także wykorzystanie muzycznych patentów z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom nowoczesnych wnętrz i technologii. Kompromis pomiędzy wysoką jakością, a niewygórowaną ceną powinien zadowolić każdego, kto szuka głośników, dzięki którym może przenieść się do świata wiernie odwzorowanej muzyki (koncertów bez wychodzenia z domu).

Microlab FC 50

Głośniki będą dostępne w Polsce w czwartym kwartale br. w dwóch kolorach: czerni i bieli, w cenie ok. 350 zł. Więcej informacji na temat głośników firmy Microlab można znaleźć na stronie producenta www.microlab.com oraz w serwisie społecznościowym : www.facebook.com/MicrolabPoland

blog comments powered by Disqus
Microlab FC 50 - podróż do przyszłości