PODPOWIEDZI:

MultiPad 7.0 Ultra Duo – mobilność od Prestigio

MultiPad 7.0 Ultra Duo – mobilność od Prestigio

Prestigio, producent prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych prezentuje kompaktowy tablet MultiPad 7.0 Ultra Duo z dwurdzeniowym procesorem, matrycą IPS i systemem Android 4.1. Urządzenie stało się hitem sprzedażowym w ostatnim czasie.

MultiPad 7.0 Ultra Duo charakteryzujące się wydajnym procesorem dual core, opartym na architekturze ARM Cortex A9 o taktowaniu 1.6GHz. Wysokiej jakości ekran LCD o rozdzielczości 1280x800 pikseli z matrycą IPS pozwala na oglądanie filmów i czytanie e-booków w bardzo dobrej jakości. Rozbudowana karta graficzna bazująca na chipsecie Mali 400 MP sprawia, że grając w gry jesteśmy skazani na niezwykłe doznania. Tablet oparty jest na systemie Android w wersji 4.1 Jelly Bean, dzięki któremu możemy cieszyć się sprawnym korzystaniem z wielu aplikacji. Nie bez powodu siedmiocalowy MultiPad został ostatnio wybrany do oferty operatora sieci T-Mobile, ponieważ urządzenia o takiej przekątnej ekranu cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na swoją mobilność. 305-gramowy tablet jest idealną alternatywą dla osób ceniących sobie lekkość urządzenia. Mocna bateria o pojemności 4000mAh pozwala na długie użytkowanie bez obawy o szybkie rozładowanie. Naładowanie tabletu jest również możliwe poprzez gniazdo USB, co zwiększa mobilność urządzenia, gdyż jego akumulator może być zasilony energią z notebooka. Na pokładzie znajdziemy też dwie kamerki – frontową 0.3MPx do wideo rozmów i główną 2.0MPx z tyłu obudowy. Wewnętrzna pamięć urządzenia to aż 8GB, które dodatkowo można rozbudować kartą SD o kolejne 32GB. W zestawie znajdziemy stylowy, skórzany pokrowiec, który podnosi bezpieczeństwo tabletu na przykład w czasie podróży.

Prestigio MultiPad 7.0 Ultra

Prestigio zapewnia aktualizacje oprogramowania za pomocą funkcji OTA oraz NASP (New Application Service Prestigio), dlatego każdy MultiPad jest zawsze up to date. Użytkownik otrzymuje monit o nowych wersjach programów. Aktualizacja przebiega bezprzewodowo, za pomocą jednego kliknięcia. Pobrany pakiet instalowany jest automatycznie.

Niekwestionowanym udogodnieniem dla użytkowników jest internetowa księgarnia prestigioplaza.com, gromadząca 642 000 wirtualnych książek w 24 językach, ponad 30 000 za darmo (30 000 w języku polskim). Dzięki bezpłatnej aplikacji eReader App 3.0 z Adobe DRM, na urządzeniach Prestigio można otwierać zabezpieczone tą technologią PDFy.

Na uwagę zasługuje także bezpłatny serwis gwarancyjny zbudowany na bazie modelu door-to-door, dzięki czemu klienci mogą bez wychodzenia z domu dokonać naprawy swojego urządzenia.

Przedstawiciele firmy opierając się na zadowalających statystykach z optymizmem patrzą w przyszłość. Udział marki Prestigio na polskim rynku tabletów wynosi obecnie 7%, lecz stale rośnie, co motywuje producenta do nawiązywania współpracy z partnerami z kanału retail, jak i operatorskiego.

Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo dostępny jest w ofercie „Smartfon z tabletem za złotówkę”, gdzie za symboliczną kwotę możemy otrzymać wydajny tablet oraz telefon, oraz w promocji „Dwa tablety w ramach jednej opłaty miesięcznej” w sieci T-Mobile.

blog comments powered by Disqus
MultiPad 7.0 Ultra Duo – mobilność od Prestigio