PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Najlepsza i najlepiej sprzedająca się mysz do gier MMO na świecie została odświeżona i usprawniona!

Najlepsza i najlepiej sprzedająca się mysz do gier MMO na świecie została odświeżona i usprawniona!

Nowa mysz Razer Naga oferuje ulepszoną ergonomię, usprawnioną mechanikę miniklawiatury pod kciukiem i rewolucyjny, zintegrowany z grami MMO program konfiguracyjny. Po więcej informacji zapraszamy do poniższego tekstu.

CARLSBAD, Kalifornia – 30 Lipca 2013 – Razer, czołowy producent high-endowych akcesoriów dla graczy, oprogramowania i systemów komputerowych zapowiedział nową i znacznie usprawnioną wersję Razer Naga - najlepiej sprzedającej się myszy przeznaczonej do gier MMO na świecie.

Razer Naga

Opracowana przez inżynierów Razer 12-przyciskowa miniklawiatura znajdująca się pod kciukiem została wzbogacona o mechaniczne mikroprzełączniki, dzięki którym znacznie poprawiła się szybkość reakcji, a co za tym idzie komfort użytkowania. Każdy z przycisków na miniklawiaturze jest teraz bardziej wypukły i oddzielony od pozostałych, co powoduje, że precyzyjne wydawanie komend i wykorzystywanie umiejętności staje się proste, jak nigdy dotąd.

Razer Naga

Ergonomia Razer Naga również została poprawiona – mysz jest szersza, dzięki czemu lepiej leży w dłoni i oferuje większy komfort graczowi. Miejsce przeznaczone na czwarty i piąty palec zostało lepiej wyprofilowane, dzięki czemu dłoń nie męczy się nawet podczas wielogodzinnych sesji, a jednocześnie dzięki temu przyczepność myszy jest znacznie lepsza. Nowa mysz Razer Naga zawiera także kółko przewijania które od teraz pozwala nie tylko na klikanie, ale także na wychylanie na boki, oddając tym samym w ręce graczy więcej możliwości kontroli.

Razer Naga

Pierwsza mysz Razer Naga stworzona z myślą o grach MMO została zapowiedziana w 2009 roku. Od tamtego czasu powstało wiele kontrolerów starających się imitować rewolucyjną konstrukcję Razer Naga. Żadnej z nich nie udała się ta sztuka.

Razer Naga

„Wprowadzając kilka lat temu na rynek pierwszą mysz z serii Razer Naga nie spodziewaliśmy się, że osiągnie tak oszałamiający sukces; to najlepiej sprzedająca się mysz przeznaczona do gier MMO na świecie. W znacznym stopniu przyczyniła się także do rozwoju nowej kategorii MMO wśród myszy komputerowych” – powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer.

Razer Naga

„Szczerze mówiąc spodziewamy się, że to właśnie autorzy innych myszy dedykowanych MMO staną pierwsi w kolejce po odświeżoną Razer Naga. Nasz najnowszy produkt ponownie jest bezkonkurencyjny – przyciski z mikroprzełącznikami na klawiaturze pod kciukiem oferują jeszcze lepszą kontrolę podczas gry, a poprawki ergonomiczne poprawiają kształt, który został uznany jako ogólnoświatowy standard dla tego rodzaju myszy zarówno przez dziennikarzy i przez graczy. Dodajemy też intuicyjny konfigurator, dzięki któremu granie w MMO staje się bardziej wydajne.”

Zintegrowany z grami program konfiguracyjny dostarczany razem z Razer Naga pozwala na przypisanie zarówno pojedynczych, jak i ciągów komend do przycisków myszy. Konfigurator został zaprojektowany w formie nakładki, dzięki czemu gracze nie muszą przerywać zabawy, by dostosować komendy i polecenia do swojego stylu gry.

Już w momencie premiery mysz Razer Naga dostępna będzie również w wersji dla osób leworęcznych. Taka decyzja – co podkreślają twórcy – jest podyktowana oczekiwaniami społeczności, a nie względami biznesowymi.

„Dlaczego? Ponieważ jeśli możemy zrobić coś dla międzynarodowej społeczności graczy, zrobimy to nawet licząc się z finansową stratą dla firmy.” – dodaje Tan. Razer Naga jest już dostępna na stronie www.razerzone.com, a także u współpracujących dystrybutorów na całym świecie. Więcej informacji o przeznaczonej do gier MMO myszy Razer Naga na: www.razerzone.com/razernaga.

Razer Naga

Więcej o nowej myszy MMO Razer Naga Uzyskaj absolutną kontrolę nad swoimi grami MMO z nową myszą Razer Naga. 12-przyciskowa miniklawiatura pod kciukiem została wyposażona w mikroprzełączniki, dzięki którym wydawanie komend jest szybsze i bardziej dokładne. Usprawniony kształt myszy oferuje większy komfort i odpoczynek dla strudzonej dla dłoni, nawet podczas wielogodzinnych batalii i rajdów, a zintegrowany z grami program konfiguracyjny pozwala na dostosowanie przycisków do własnych preferencji bez konieczności przerywania zabawy.

Dostępność: Razerzone.com – już dostępna

Cena: EU 79,99 Euro

Cechy produktu:

  • 19 przycisków programowalnych pod kątem gier MMO
  • 12-przyciskowa miniklawiatura pod kciukiem
  • 8200 dpi, laserowy sensor 4G
  • Wychylane kółko przewijania z klikiem
  • Technologia Razer Synapse 2.0
  • Zielone podświetlenie diodami LED
  • Ponad 200 cali na sekundę / maksymalne przyspieszenie 50 g
  • Ultrapłynne, bezgłośne ruchy dzięki doskonałym podkładkom
  • Długość kabla 2.1 m

Rozmiary: - Długość: 119 mm - Szerokość: 75 mm - Wysokość 43 mm - Waga: 135 g

Program konfiguracyjny zintegrowany z grami do poprawnego działania wymaga systemu Windows 8, Windows 7 lub Windows Vista.

Grupa Razer: Razer™ to nie tylko światowy lider w produkcji wysokiej klasy precyzyjnego sprzętu i urządzeń peryferyjnych dla graczy. Zmieniamy całkowicie wizerunek gamingowej technologii, dzięki naszym laboratoriom rozwojowo-badawczym znajdującym się w siedmiu miastach na różnych kontynentach. Założony w 1998 w Carlsbad w Kalifornii Razer przoduje w innowacji, precyzji i ergonomii łącząc je z wyjątkowym, estetycznym designem, dzięki czemu gracze dostają do swoich rąk wyjątkowe urządzenia. Wyznajemy motto: For Gamers. By Gamers.™. Więcej informacji o nas na www.razerzone.com

blog comments powered by Disqus
Najlepsza i najlepiej sprzedająca się mysz do gier MMO na świecie została odświeżona i usprawniona!