PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Jays świętuje partnerstwo z Horn na największej na świecie imprezie-Ultra Music Festival w Warszawie

Jays świętuje partnerstwo z Horn na największej na świecie imprezie-Ultra Music Festival w Warszawie

Szwedzki producent słuchawek Jays AB kontynuując ekspansję w Europie zaznacza swoją obecność w Polsce zarówno współpracą z polskim dystrybutorem, Horn Distribution, ale także będąc obecnym na Ultra Music Festival w Warszawie.

Ultra Music Festival, nazywany największą na świecie imprezą, odbędzie się w dniach 13-14 lipca w Warszawie. Tym razem ze szwedzkim akcentem JAYS. UMF jest jednym z czołowych światowych festiwali muzyki elektronicznej i tanecznej, przyciągającym ponad 200.000 osób na swoje coroczne imprezy, które odbywały się ciągu ostatnich 14 lat w Miami. Teraz UMF prowadzi swoją ekspansję na całym świecie, a tego lata w lipcu, po raz pierwszy zawita do Europy z wielkim hukiem. Skład gwiazd jest zdecydowanie największym jaki widziała Polska kiedykolwiek i błyszczy wielkimi nazwiskami. Wystąpią: Tiesto, Avicii, Steve Angello & Sebastian Ingrosso (Swedish House Mafia), Above & Beyond, Afrojack, Carl Cox i wielu innych, a ukoronowaniem imprezy będzie wyjątkowy występ legendarnego zespołu Kraftwerk.

jays ab

JAYS zapewnia specjalny, szwedzki składnik w tej świetnej mieszance występując w specjalnie przygotowanym na UMF w Polsce hymnie festiwalowym, w promocji medialnej festiwalu, obecności artystów festiwalowych i sprzedaży produktów na miejscu festiwalu na specjalnie przygotowanym przez Horn Distribution stanowisku promocyjnym.

"Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością rozszerzenia swoich działań na dynamicznym rynku polskim wspólnie z Horn Distribution", mówi Rune Torbjörnsen, prezes Jays AB. "Czy może być lepsza okazja do rozpoczęcia współpracy z nowym partnerem niż na Ultra Music Festival? Ten festiwal jest powiewem świeżości i innowacyjności - doskonale oddaje charakter marki Jays. Festiwal zapowiada się na wielkie święto ludzi, muzyki i pasji. Jego umiejscowienie w samym sercu dynamicznie rozwijającego się rynku daje łatwy dostęp do nie mniej niż 21 krajów, a nam prawdziwy start z Horn Distribution".

blog comments powered by Disqus
Jays świętuje partnerstwo z Horn na największej na świecie imprezie-Ultra Music Festival w Warszawie