PODPOWIEDZI:

EXELLEN – prestiżowy tablet OVERMAX dla biznesu i nie tylko!

EXELLEN – prestiżowy tablet OVERMAX dla biznesu i nie tylko!

Tablet Exellen to urządzenie zaawansowane technologicznie. Posiada szybki czterordzeniowy procesor Quad Core 4x 1.0 GHz, który gwarantuje błyskawiczne wyświetlanie stron internetowych oraz pozwala na sprawną pracę na urządzeniu. Exellen wyposażony jest w dziesięciocalowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości: 1280x800 pikseli 16:10.

Exellen

PRESTIŻOWY TABLET DLA BIZNESU I NIE TYLKO !

Tablet świetnie sprawdzi się w służbowych delegacjach oraz na spotkaniach biznesowych. Exellen umożliwi tobie przeprowadzenie wideokonferencji, stworzenie prezentacji, czy też nakręcenie filmu dzięki dwóm wbudowanym kamerom.

Exellen

Exellen

DOSKONAŁY OBRAZ –TECHNOLOGIA IPS

Tablet gwarantuje znakomitą jakość obrazu i dźwięku podczas oglądania ulubionych filmów, czy też słuchania muzyki.

Exellen

Exellen

ALUMINIOWA OBUDOWA CZARNA LUB BIAŁA

Aluminiowa obudowa w dwóch wariantach kolorystycznych- czarnym lub białym nadaje elegancji tabletowi Exellen.

Trzy aplikacje na start:

EasyCall: największa telefonia internetowa w kraju. Dzwoń z komórki na tablet i na odwrót. Numer telefonu gratis, nawet 60 minut rozmów na start, darmowa poczta głosowa.

7 digital: Jeden z największych sklepów muzycznych na świecie. 7digital oferuje dostęp do ponad 24 milionów piosenek w najlepszej jakości, najpopularniejszych przebojów jak i muzyki niezależnej. Kupuj legalnie i ściągaj swoja ulubioną muzykę którą możesz słuchać na tablecie, smartfonie i komputerze niezależnie gdzie się znajdujesz. Twoje piosenki są zawsze dostępne w chmurze, bezpiecznie przechowywane, możesz je ściągnać lub odsłuchiwać poprzez aplikacje mobilną lub 7digital Player. Dajemy Tobie dostęp do Twojej muzyki na Twoich zasadach. Kupując legalnie muzykę na 7digital wspierasz z nami artystów !

Kingsoft Office for Android: pakiet biurowy. Pełna zgodność z formatami MS Office, zarówno starszymi, jak i nowszymi. Możliwość odczytu plików :txt. Dokumenty można nie tylko odczytywać, ale i zapisywać w nowych formatach MS Office (.docx, .pptx, .xlsx). Plik tekstowy oferuje również możliwość zapisu do PDF. Użytkownicy pracujący często na arkuszach Excela docenią masę poręcznych funkcji, na czele z automatycznym wyciąganiem średniej czy sumy dostępnych komórek w wierszu.

Exellen

Exellen

ELEGANCJA W KAŻDYM CALU!

- Najnowszy system Android 4.2 - Czterordzeniowy procesor gwarantuje bardzo szybkie wyświetlanie stron www. - Aluminiowa obudowa w dwóch kolorach: białym lub czarnym.**

Tablet będzie w sprzedaży pod koniec sierpnia, cena jest jeszcze nieznana.

SPECYFIKACJA

 • System: Android 4.2
 • Ekran: 10.1” pojemnościowy IPS
 • Procesor: Quad core 4 x 1.0 GHz
 • RAM: 1GB
 • Pamięć wbudowana: 16GB
 • Bluetooth
 • HDMI
 • 2x kamera
 • MicroSD: 32 GB
 • MicroUSB
 • Bateria: 6000 mAh
blog comments powered by Disqus
EXELLEN – prestiżowy tablet OVERMAX dla biznesu i nie tylko!