PODPOWIEDZI:

ASUS ROG Tytan G70: wydajny desktop dla graczy z procesorem Haswell i chłodzeniem cieczą

ASUS ROG Tytan G70: wydajny desktop dla graczy z procesorem Haswell i chłodzeniem cieczą

Firma ASUS poszerza swoją ofertę w segmencie komputerów stacjonarnych o nowy model dedykowany graczom – Tytan G70 z linii Republic of Gamers. Na jego pokładzie znajdziemy procesor Intel Core 4-tej generacji i kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX780. Procesor wyposażono w opcję natychmiastowego podkręcania wszystkich rdzeni bez konieczności ponownego uruchamiania systemu. Oprócz tego komputer posiada bezprzewodowy system ładowania urządzeń mobilnych oraz dźwięk SonicMaster.

Natychmiastowe podkręcanie rdzeni i realistyczna grafika

Zastosowana w ASUS Tytan G70 funkcja Turbo Gear umożliwia jednoczesne przetaktowywanie czterech rdzeni procesora Intel Core i7-4770K 4-tej ze standardowego poziomu 3.7GHz do 4.5Ghz. Najnowsza karta graficzna NVIDIA GeForce GTX780 zapewnia płynną rozgrywkę na najwyższych ustawieniach i może współpracować jednocześnie nawet z czterema monitorami. Obsługuje również tryb NVIDIA 3D Vision Surround.

Asus ROG Tytan G70 3

Skuteczne chłodzenie podczas długich rozgrywek

Nowy Tytan posiada system wentylacyjny wykorzystujący 10 wentylatorów. Tryb Turbo Gear automatycznie otwiera dostęp do sześciu przednich i dwóch tylnych wentylatorów. Współpracują one z dwoma wentylatorami znajdującymi się na dole i wewnątrz obudowy oraz ze zintegrowanym systemem chłodzenia płynnego. W efekcie użytkownik otrzymuje niezwykle wydajne chłodzenie, a komputer sprawdzi się podczas wielogodzinnego grania.

Ulepszona technologia dźwięku SonicMaster

W desktopie zastosowano technologie ASUS SonicMaster i MaxxAudio firmy Waves, nagrodzoną Technical GRAMMY Award. Dzięki nim dostarcza realistyczny dźwięk, mocne brzmienie eksplozji czy strzałów i wzmacnia nawet bardzo ciche dźwięki, jak np. kroki, pozwalając graczowi łatwiej zorientować się w tym, co dzieje się na polu walki. Tytan G70 wykorzystuje ekskluzywny interfejs ASUS AudioWizard, który pozwala użytkownikom na dostosowanie ustawień do swoich potrzeb.

Asus ROG Tytan G70 2

Użyteczne funkcje, drapieżny wygląd

Podstawka ASUS Wireless Charger, umożliwia bezprzewodowe ładowanie smartfonów i tabletów kompatybilnych z technologią Qi. Wystarczy położyć urządzenie na tacce wbudowanej w górną część obudowy. Dodatkowo użytkownicy Tytana G70 otrzymują trzyletni dostęp do 32GB przestrzeni dyskowej na ASUS WebStorage.

Projekt obudowy nawiązuje charakterem do gamingowej linii produktów ROG. Wyróżnia się wielokątnym kształtem z ciekawym wzorem, podświetlonym logiem ROG i diodami LED w dolnej części komputera, które zmieniają kolor na niebieski lub czerwony w zależności od poziomu przetaktowywania.

Asus ROG Tytan G70

Komputery stacjonarne ASUS – satysfakcja i niezawodność

Komputery stacjonarne ASUS odzwierciedlają tradycję najwyższej jakości, innowacji i trwałości. W badaniach przeprowadzonych przez PCWorld USA w 2012 roku wśród czytelników, dotyczących satysfakcji, niezawodności i serwisu, użytkownicy wskazali komputery stacjonarne firmy ASUS jako najlepszy wybór w tym segmencie, uzasadniając swe wysokie zadowolenie stosunkiem ceny do jakości, kompatybilnością z innym urządzeniami, łatwą obsługą i niezawodnością. Badanie pokazało również, że komputery stacjonarne firmy ASUS, są jednymi z najczęściej rekomendowanych.

blog comments powered by Disqus
ASUS ROG Tytan G70: wydajny desktop dla graczy z procesorem Haswell i chłodzeniem cieczą