PODPOWIEDZI:

Geek Na Wakacjach, Czyli Co Warto Ze Sobą Zabrać?

Geek Na Wakacjach, Czyli Co Warto Ze Sobą Zabrać?

Wakacje to czas wyjazdów i aktywnego spędzania czasu. Są jednak osoby, które nie mogą na dłużej rozstać się z technologią i elektroniką. Poniższy materiał wskazuje gadżety oraz urządzenia, które każdy geek powinien ze sobą zabrać.

Urządzenia mobilne

Jedną z podstaw, zresztą nie tylko dla geeków, są urządzenia mobilne. Chodzi tu głównie o smartfony, tablety, phablety, laptopy czy chociażby smartwatche. Dają nam one przede wszystkim kontakt ze światem, z internetem, a wolnych chwilach potrafią umilić czas multimediami czy ciekawymi aplikacjami.

Urządzenia mobilne na wakacjach - ułatw sobie podróż!

Czytnik e-booków

Dla wielbicieli książek, czytnik e-booków to podstawa. Możemy w nim trzymać całą bibliotekę, a zajmuje on zazwyczaj mało miejsca w walizce czy plecaku. Nie wiadomo w końcu czy pogoda podczas naszego wyjazdu dopiszę. Jeżeli nie, to czytnik e-booków może zbawić nas od nudy.

Rynek tych urządzeń bardzo się rozwinął i niektóre modele oferują także dostęp do internetu czy odtwarzają pliki mp3.

Bank Energii

Jeżeli geek na wakacjach ma w plecaku całą gromadkę urządzeń elektronicznych, to musi się także liczyć z tym, że niektóre z nich mogą się wyładować podczas intensywniejszego korzystania oraz braku źródła zasilania.

1

Rozwiązaniem w takich sytuacjach jest pojemny power bank, czyli bank energii, który da naszemu urządzeniu zastrzyk dodatkowej energii. To tak, jakby nosić ze sobą gniazdko elektryczne.

Warto dodać, że power banki są niewielkich rozmiary, a dodatkowo są zazwyczaj stosunkowo tanie.

Obudowa ochronna

Wakacje to oprócz słonecznej pogody i wysokich temperatur, często okres gwałtownych burz i ulew. Co jeśli złapie nas mocny deszcz, nie mamy się gdzie schować, a mamy przy sobie kilka urządzeń elektronicznych?

Ratunkiem w takiej sytuacji może być wytrzymała obudowa ochronna dla naszego smartfona, tabletu czy czytnika e-booków. Nikt nie chce w końcu uszkodzić swojego urządzenia w takich okolicznościach.

Słuchawki wodoodporne

Słuchawki również przydadzą się podczas wyjazdu, szczególnie jeżeli czeka nas długa i nudnawa podróż. Jeżeli chcemy aktywnie spędzać czas i jednocześnie słuchać ulubionej muzyki, to warto zakupić słuchawki wodoodporne o wysokiej wytrzymałości, które będziemy mogli używać nawet na basenie, morzu czy jeziorze.

S20

Pozostałe urządzenia

Jest jeszcze cała gromada innych urządzeń, które mogą podczas wakacji się przydać. Mowa tu głównie o aparatach cyfrowych, kamerach, odtwarzaczach mp3 czy nawigacjach GPS.

Czasem warto jednak, choć na chwilę, odciąć się od technologii oraz elektroniki i spędzić czas na łonie natury, podziwiając piękne krajobrazy i zwiedzając urokliwe miejsca.

blog comments powered by Disqus
Geek Na Wakacjach, Czyli Co Warto Ze Sobą Zabrać?