PODPOWIEDZI:

Zobacz jak Polacy grają w Battlefield 4!

Zobacz jak Polacy grają w Battlefield 4!

Już jutro polscy gracze zaznają prawdziwej rozgrywki w Battlefield 4! Sztorm przerywany seriami z broni maszynowej rozpocznie się równo o 17:00. Jeśli chcesz zobaczyć jak kilkudziesięciu szczęśliwców zmaga się ze sobą, obejrzyj naszą transmisję na żywo.

Firma Electronic Arts przygotowała niezwykłą imprezę #B4BF4 dla wszystkich fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują możliwości zagrania w Battlefield 4. W czasie tego wydarzenia kilkudziesięciu polskich graczy będzie miało szansę zaznać niezwykle emocjonujące rozrywki i to na półtora miesiąca przed premierą gry! Tych kilkudziesięciu szczęśliwców, którzy zostali wyłonieni w drodze konkursu na battlelog.battlefield.com, stanie do walki na mapie „Sztorm na Paracelach” w trybach Conquest („Podbój”) oraz Obliteration („unicestwienie”) .To jedyna taka okazja w Polsce!

Battlefield 4

Niezwykle wydajne komputery, które pozwolą na czerpanie maksimum z gry w Battlefield 4 i napędzającej go technologii Frostbite™ 3, dostarczy firma AMD. Uzbrojone w potężne procesory AMD FX oraz niezwykle szybkie karty graficzne AMD Radeon HD Serii 7000 wykorzystujące zaawansowaną architekturę GCN umożliwią przeniesienie jakości starć na jeszcze wyższy poziom. Ponadto za stworzenie realistycznego pola walki odpowiadać będą monitory marki LG. Wśród nich znajdą się najnowsze modele UltraPanoramiczne 29EA93, które oferują szersze pole widzenia stając się dodatkowym wyposażeniem żołnierza w Battlefield 4.

Dla wszystkich tych, którym nie udało się przekonać Jury, ale wciąż nie mogą się doczekać Battlefielda 4, firma Electronic Arts zapewni transmisję na żywo z imprezy. Już jutro, w sobotę 14 września na kanale EA Polska w serwisie Twitch.tv będzie można obejrzeć całe 4 godziny gry w Battlefielda 4 z polskim komentarzem! Startujemy o 17:00!

blog comments powered by Disqus
Zobacz jak Polacy grają w Battlefield 4!