PODPOWIEDZI:

Tablet ICONIA TAB A510 Olympic Games Edition

Tablet ICONIA TAB A510 Olympic Games Edition

Chcąc uczcić swoją współpracę z Ruchem Olimpijskim, firma Acer wprowadza tablet ICONIA TAB A510 Olympic Games Edition, z logo Acer i logo Olimpijskim, dostępny w kolorach czarnym lub srebrnym. ICONIA TAB A510 jest najnowszym tabletem firmy, wyposażonym w system operacyjny Android Ice Cream Sandwich. Wyróżnia się 15-godzinnym czasem pracy na baterii i jest wyposażony w wydajny, czterordzeniowy procesor NVIDIA TEGRA 3 oraz najnowsze oprogramowanie.

W tablecie ICONIA TAB A510 zastosowano akumulator o pojemności 9800 mAh, który wystarcza nawet na 15 godzin odtwarzania filmów HD.

Wydajny, czterordzeniowy procesor NVIDIA TEGRA 3 w inteligentny sposób rozdziela obciążenie, tak aby zapewnić większą moc obliczeniową oraz mniejsze zużycie energii. Dzięki temu pozwala na intensywną pracę wielozadaniową, odtwarzanie filmów HD, korzystanie z gier konsolowych oraz szybsze przeglądanie stron internetowych.

Ponadto, piąty „dodatkowy” rdzeń procesora realizuje zadania nie wymagające dużej mocy obliczeniowej, takie jak odtwarzanie muzyki, czy tryb aktywnej gotowości.

Wśród aplikacji zapewniających produktywność znajduje się program Acer Print, który ułatwia bezprzewodowe drukowanie oraz obsługuje różnorodne formaty dokumentów, zdjęć i stron internetowych. Acer Print jest kompatybilny z 87% markowych drukarek dostępnych obecnie na rynku.

Ponadto, tablet jest wyposażony w pakiet Polaris Office, zoptymalizowany do pracy z urządzeniami tego typu. Wprowadzone udoskonalenia ułatwiają edytowanie oraz czytanie dokumentów MS Office w czasie podróży.

a510 iconia tab

Tablet zapewnia też wysoką jakość nagrywania dźwięku oraz wideo-rozmów z dźwiękiem HD, ponieważ jest wyposażony w funkcje tłumienia szumów i pogłosu. System Dolby Mobile 3+ oraz 5.1-kanałowe wyjście audio gwarantują natomiast pełną satysfakcję z odtwarzania muzyki.

Tablet ICONIA TAB A510 Olympic Games Edition rozpoczyna serię produktów, które firma Acer zaprojektowała specjalnie z myślą o Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Tablet zostanie wprowadzony do sprzedaży detalicznej w kwietniu br. Korzystając z niego można wygodnie kibicować ulubionym zawodnikom podczas największego wydarzenia sportowego w roku 2012.

blog comments powered by Disqus
Tablet ICONIA TAB A510 Olympic Games Edition