PODPOWIEDZI:

Z okazji Dnia Kobiet prawie 300 tytułów w promocji - dla niej i dla niego!

Z okazji Dnia Kobiet prawie 300 tytułów w promocji - dla niej i dla niego!

Gry, e-booki, oraz filmy. To wszystko czeka na CDP.PL. Promocja z okazji Dnia Kobiet skierowana jest głównie do płci pięknej, jednak także faceci znajdą coś ciekawego dla siebie. Do zgarnięcia także dodatkowe zniżki i bonusy.

Gry, e-booki oraz filmy! Wszystko "Dla Niej", ale też "Dla Niego"

Rusza promocja CDP.PL, prawie 300 tytułów w promocyjnych cenach. Promocja zorganizowana została głównie ze względu na Dzień Kobiet, jednak panowie znajdą również dużo ciekawych pozycji dla siebie. Ceny zaczynają się od 4,99 zł!

CDP


» Klawiatura za 739 zł... nie wierzysz? Zobacz!


Dla Pań przygotowano między innymi romanse noblistki Alice Munro, poza romansem nie zabraknie także uwielbianych przez Panie kryminałów, między innymi „Księżniczka z lodu”. Sporo będzie także filmów, z dominacją komedii romantycznych. Dla Pań grających CDP.PL poleca przygodówki i gry logiczne, np. „Gray Matter” czy „Hexus”.

Dla Panów również świetne książki i gry, a także kino akcji, min. „Rambo”, „Zabójcza broń” czy „Mad Max”.

Dodatkowo każdy kto kupi filmy i e-booki za co najmniej 20 zł, otrzyma dodatkowe 20% rabatu do wykorzystania w sklepie.

Rozdanych będzie także 5 kodów do nowej gry „Castlevania: Lords of Shadow 2", wystarczy polecić serwis jak największej ilości znajomych, którzy zarejestrują się przy użyciu unikalnego linku.

Ostatni bonus jest także nie byle jaki, do pierwszego tysiąca złożonych zamówień CDP.PL dodaje za darmo grę polskiego studia DMD „Uprising44”.

blog comments powered by Disqus
Z okazji Dnia Kobiet prawie 300 tytułów w promocji - dla niej i dla niego!