PODPOWIEDZI:

Note 7 Oficjalnie Wycofywany z Rynku - Początek Końca Note'a 7?

Note 7 Oficjalnie Wycofywany z Rynku - Początek Końca Note'a 7?

Stało się! Po niezliczonych informacjach odnośnie wybuchającej baterii Samsunga Galaxy Note 7, gigant z Korei Płd postanawia wstrzymać sprzedaż oraz produkcję phabletu na całym globie. Czy to początek końca jednego z najmocniejszych urządzeń mobilnych Samsunga? Jak bardzo ta sprawa pogrąży firmę? Samsung utonie w długach, a może tylko przesadzamy? Sprawdźmy to!

Pewne jest to, że taki finał był poniekąd do przewidzenia. Jedni na niego czekali, inni zaś obawiali się właśnie takiego obrotu spraw. Wszystko za sprawą wydawać by się mogło, niewinnej baterii urządzenia. Ta jednak sprawiła, że urządzenie stało się nadzwyczaj niebezpieczną rzeczą, z powodu której ucierpiało pokaźna liczba osób. Czy aby na pewno wina stoi jedynie po stronie ogniwa akumulatorowego? Wg oficjalnej informacji tak, ale podejrzewać można różne elementy. Na szczęście, Samsung postarał się tym razem nieco dokładniej sprecyzować głównego winowajcę tego całego zamieszania.

Polecamy budżetowe smartfony ze szkła i metalu dla naszej pociechy!


koniec note'a 7 #1
 

Do tej pory, Note 7 był jednym z najlepszych urządzeń Samsunga, które pojawiły się na rynku i to ono mogło się przyczynić do niebagatelnego sukcesu Koreańczyków. Sprawy jednak odrobinę się pokomplikowały, a Samsung będzie dzielnie walczył o zmazanie plam na honorze. Kto by pomyślał, że jakikolwiek producent będzie zmuszony do odkupienia ponad 2,5 mln egzemplarzy?! Nie dość, że firma straciła na wcześniejszym programie wymiany całych modeli, to teraz wyłoży kasę na wykupienie wszystkich sprzedanych phabletów.

▼▼ CENY mniej wybuchowych Smartfonów ▼▼


koniec note'a 7 #2

Chcesz kupić niedrogą słuchawkę?

Jak brzmi oficjalne stanowisko? "Użytkownicy oryginalnych oraz wymienionych Note7 powinni wyłączyć telefony i zaprzestać ich używania, a także skorzystać z dostępnych środków zaradczych. [...] W najbliższym czasie podamy bardziej szczegółowe informacje dotyczące Note7, które znajdują się w posiadaniu lub zostały zamówione przez polskich klientów." Czy to oznacza definitywny koniec Note’a 7? Nie będziemy w stanie dokonać zamówienia pojedynczego modelu?

Samsung Twitter


Ekspresy do Kawy


 

Decyzja ta trwać ma aż do odwołania, kiedy to zostanie wyjaśniona sprawa incydentów związanych z wybuchami baterii. Jeśli jednak mówimy już o tym ogniwie! Otóż, wg oficjalnej informacji, samozapłon baterii spowodowany jest połączenie katody i anody. Najpewniej to właśnie stoi za owymi problemami akumulatora Samsunga Galaxy Note 7. Pytanie, dlaczego inżynierom nie udało się zażegnać problemu w przeciągu ostatnich tygodni? Co poszło nie tak? Cóż, będziemy czekali na kolejną informacje zwrotną ze strony Samsunga. Tymczasem, zapraszamy Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz zostawienia odpowiedniej łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Note 7 Oficjalnie Wycofywany z Rynku - Początek Końca Note'a 7?