PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 3 Tabletów od 600 do 800 złotych

IntuTab marki Overmax: Pierwszy w Polsce intuicyjny tablet przeznaczony dla osób w wieku 40 +

IntuTab marki Overmax: Pierwszy w Polsce intuicyjny tablet  przeznaczony dla osób w wieku 40 +

IntuTab to prawdziwa rewolucja na polskim rynku. Pierwszy w Polsce tablet przyjazny osobom, które nie są biegłe w zakresie nowych technologii. To także tablet dedykowany seniorom, który w prosty sposób wprowadza użytkowników w świat interaktywno-multimedialny.

IntuTab to prawdziwa rewolucja na polskim rynku. Pierwszy w Polsce tablet przyjazny osobom, które nie są biegłe w zakresie nowych technologii. To także tablet dedykowany seniorom, który w prosty sposób wprowadza użytkowników w świat interaktywno-multimedialny.

IntuTab

Partnerami urządzenia są : Onet, Dziennik Gazeta Prawna oraz portal Senior.pl.

TABLET PRZYJAZNY SENIOROM!

IntuTab

IntuTab posiada specjalnie zaprojektowany pulpit ułatwiający obsługę tabletu z funkcjami głosowymi („Naciśnij a usłyszysz jaka to funkcja”). Pulpit z opcją personalizacji. Użytkownik sam wybiera: wielkość czcionki, czy wygląd ekranu. Spośród czterech przygotowanych motywów – jeden specjalnie zaprojektowany layout dla osób niedowidzących, który otrzymał jedną z najwyższych ocen w teście w/g WCAG 2.0: The contrast ratio is: 18.19:1 Passed at Level AAA: „The luminosity contrast ratio is very good”.

IntuTab

IntuTab to urządzenie przyjazne seniorom, ale nie tylko. Wprowadza użytkownika w świat elektroniki, multimediów oraz internetu.

Tablet posiada specjalny przewodnik, w którym znajdują się dokładne informacje i wskazówki jak korzystać z tabletu, danej funkcji czy aplikacji. Dzięki IntuTab użytkownik pozna świat multimediów od podstaw.

IntuTab

KILKADZIESIĄT WARTOŚCIOWYCH APLIKACJI NA START

Dlaczego IntuTab?

Kilkadziesiąt wartościowych, preinstalowanych aplikacji. IntuTab to urządzenie wielofunkcyjne: Użytkownik znajdzie swój bank online, sprawdzi stan konta i zrobi przelew. Trafi zawsze do celu przy pomocy nawigacji, znajdzie sklep, aptekę, przychodnie czy teatr.

IntuTab

Dzięki aplikacji Coigdzie będzie na bieżąco z wydarzeniami kulturalno-rozrywkowymi w swojej okolicy. IntuTab zaznajomi użytkownika ze zdrowym stylem życia: pomoże w tym aplikacja Twój osobisty trener, kilkanaście aplikacji do gotowania, tabela kalorii czy nawet indeks glikemiczny. Z aplikacjami OnetNews oraz Interia Fakty użytkownik będzie na bieżąco z najnowszymi informacjami, a aplikacja Plotki News dostarczy wieści ze świata showbiznesu. Gwarancja rozrywki dzięki aplikacjom Legimi, NextTo, gdzie użytkownik znajdzie tysiące ebooków, gazet itp.

VOD Onet pozwoli na oglądanie ulubionych seriali, a za pomocą odbiornika DVBT można oglądać TV w dowolnym miejscu. Liczne gry, m.in.: szachy online, tysiące krzyżówek IntuTab to nie tylko narzędzia i rozrywka to również encyklopedia wiedzy dzięki takim aplikacjom jak: Wikipedia, Leki refundowane, słowniki, rozmówki czy przewodniki Możliwość komunikacji z najbliższymi, dzięki: aplikacji Gadu Gadu oraz telefonii EasyCall. IntuTab pozwoli także na naukę języków obcych. Tablet zapewni niezapomnianą rozrywkę i edukację! Wszystko w jednym urządzeniu. Ponadto: Lotto, Program Tv, Horoskop, Repertuar Kin i wiele innych.

IntuTab

TABLET W PROSTY SPOSÓB WPROWADZA W ŚWIAT NOWYCH TECHNOLOGII I UCZY!

IntuTab to Twój tablet!

Specyfikacja:

 • OV-IntuTab
 • DVBT Dongle (Opcjonalnie) Pomoc
 • System: Android wraz ze
 • Specjalnym Intuicyjnym Interfejsem
 • Darmowa TV - DVBT dongle z anteną zewnętrzną (Opcjonalnie)
 • Processor: Dual Core 2x1.6GHz
 • Ekran: 9” HD
 • Rozdzielczość: 1024 x 600px – 16:9
 • Bateria: 4000 mAh
 • Pamięć RAM: 1GB
 • Pamięć wewnętrzna: 8GB
 • 2 x Aparat z funkcją Kamery
 • Slot kart pamięci: MicroSD – 32GB
 • GPS
 • Bluetooth
 • WiFi (802.11 b/n/g)

Tablet dostępny w sprzedaży w połowie października 2013, cena jest jeszcze nieznana.

blog comments powered by Disqus
IntuTab marki Overmax: Pierwszy w Polsce intuicyjny tablet przeznaczony dla osób w wieku 40 +