PODPOWIEDZI:

Flagowy smartfon LG G2 już w Polsce

Flagowy smartfon LG G2 już w Polsce

Już dziś na nasz rodzimy rynek wchodzi smartfon LG G2 - flagowy telefon od firmy LG. Warto dodać, że jesteśmy jednym z pierwszych krajów, w których LG G2 pojawia się już w sprzedaży. Model ten posiada wiele zalet, o których przeczytacie w treści naszego newsa.

Zobacz więcej z LG G2

LG G2 posiada znakomity 5,2-calowy wyświetlacz IPS Full HD o świetnej jakości obrazu. Dzięki matrycy IPS Full HD, obraz wyświetlany na smartfonie G2 jest bardzo wyraźny i charakteryzuje się idealnym odwzorowaniem kolorów. Opracowana przez LG technologia Dual Routing pozwoliła także zmniejszyć ramkę dookoła wyświetlacza do zaledwie 2,65 mm. Dodatkowo, opierając się na opiniach użytkowników, firma LG zaproponowała zupełnie nową koncepcję obsługi telefonu, dając wszystkie przyciski z tyłu obudowy – w miejscu, w którym naturalnie spoczywa palec wskazujący użytkownika. To ciekawe rozwiązanie podnosi ergonomię telefonu.

Moc w wydajności LG G2

LG G2 wyposażono też w zaawansowane i bardzo wydajne podzespoły, dzięki którym najnowszy smartfon LG ustanawia nowy standard wydajności wśród urządzeń mobilnych. Sercem G2 jest najnowocześniejszy w branży chipset dla urządzeń przenośnych - Qualcomm Snapdragon 800, dzięki któremu smartfon LG osiąga nowy poziom wydajności, radząc sobie z wieloma aplikacjami na raz. Warto również wspomnieć o akumulatorze o pojemności 3000 mAh, wykonanym w technologii SiO+, cechujący, się największą pojemnością w swojej klasie. Wydajność owej baterii jest wielka i odpowiednio zoptymalizowana.

LG G2

LG G2 - pierwszy smartfon z optyczną stabilizacją obrazu

Firma LG wyposażyła G2 w aż 13-megapikselowy aparat z wielopunktowym autofokusem oraz świetną, optyczną stabilizacją obrazu (Optical Image Stabiliser), dzięki której użytkownicy będą mogli uwiecznić nawet najbardziej dynamiczne sytuacje. OIS redukuje natomiast w bardzo skuteczny sposób drgania ręki użytkownika oraz daje wykonać duzo wyraźniejsze i ostrzejsze zdjęcia nawet w ekstremalnie trudnych warunkach i przy słabym oświetleniu. Przydaje się także 9-punktowy autofokus, który automatycznie rozpoznaje obiekt, na który trzeba ustawić ostrość. Dzięki temu aparat wykonuje bardzo ostre zdjęcia niezależnie od położenia obiektu względem kadru. Amatorzy fotografowania, którzy głównie używają do tego swego smartfona, będą mieli nie lada zabawę z nowym dziełem od LG.

Uczta dla audiofilów - czysty dźwięk w jakości Hi-Fi

Mocną stroną nowego dzieła LG jest także jakość odtwarzanej muzyki. Odtwarzanie on bowiem dźwięk o studyjnej jakości 24-bity/192 kHz, znacznie przewyższającej jakość dźwięku znanego z płyt CD. Wachlarz dźwięku, jak na telefon, jest ogromny.

Audio Zoom – usłysz to, co chcesz

Bardzo przydatna funkcja Audio Zoom pozwala na uwydatnianie dźwięków, które właśnie chcemy słyszeć. Dzięki temu podczas nagrywania filmu, wraz z przybliżaniem obrazu, można też zbliżyć źródło dźwięku. Wysokiej jakości, stereofoniczne mikrofony LG G2 sprawiają, że przy powiększaniu obrazu następuje wzmocnienie dźwięku dochodzącego z danego obszaru. Podczas filmowania, dźwięk z wybranego miejsca jest uwydatniany, natomiast wszelkie zakłócenia są redukowane do minimum.

Jak widać najnowszy telefon LG G2 to niezwykle zaawansowany model o olbrzymiej wydajności i sporej liczbie innowacji.

LG G2 będzie dostępny na rynku otwartym od początku listopada,a jego cena wynosi 2199 PLN brutto.

blog comments powered by Disqus
Flagowy smartfon LG G2 już w Polsce