PODPOWIEDZI:

Mad Catz F.R.E.Q. 7 - zaawansowane gamingowe słuchawki

Mad Catz F.R.E.Q. 7 - zaawansowane gamingowe słuchawki

Szukacie solidnych gamingowych słuchawek, które dadzą Wam przewagę na polu wirtualnej rywalizacji? Zainteresujcie się headsetem Mad Catz F.R.E.Q. 7, który właśnie wchodzi na nasz rynek. Oferuje on bardzo szczegółowy dźwięk przestrzenny 7.1 i wiele innych udogodnień, o których przeczytacie w naszym newsie.

Realistyczny dźwięk przestrzenny 7.1

Mad Catz F.R.E.Q. 7 to przede wszystkim niesamowicie realistyczny dźwięk przestrzenny 7.1, pełen szczegółów i barw od niskich do wysokich tonów. Dzięki niemu bez problemu zlokalizujecie rywali, którzy są blisko Was.

Mad Catz F.R.E.Q. 7

Potężny dźwięk stereo

Nowy headset to także potężny dźwięk stereo, za który odpowiadają wysokiej jakości 50 mm przetworniki umieszczone w wygodnych, przestronnych nausznikach. Zapewnia to czysty, wyraźny dźwięk i odpowiednią dynamikę. Jest także odłączany mikrofon ze świetną redukcją szumów oraz podświetlanym włącznikiem MUTE.

Elementy metalowe

Nie należy zapomnieć o doskonałej konstrukcji słuchawek Mad Catz F.R.E.Q. 7. Elementy metalowe są odpowiednio wytrzymałe i jednocześnie lekkie. Jest również zastosowany plastik wysokiej jakości. Model ten świetnie dopasowuje się do kształtu głowy poprzez liczne możliwości regulacji. Wygoda na najwyższym poziomie!

Mad Catz F.R.E.Q. 7 2

Kontrolery On-Ear

Nie musimy zdejmować słuchawek, by szybko i wygodnie dokonać odpowiednich regulacji - np. głośności czy wyciszenia mikrofonu. To kolejne ważne udogodnienie, które daje nam przewagę.

Kompatybilne z odtwarzaczami mp3 i smartfonami

Mad Catz F.R.E.Q. 7 dobrze sprawdzą się także w parze z telefonami czy odtwarzaczmi mp3. Dzięki mikrofonowi, pozwolą na wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych. Cały proces podłączenia słuchawek do telefonu sprowadza się do wymienienia przewodu USB na Jack 3,5. Kompatybilność jest z urządzeniami Apple iPhone, BlackBerry, Nokia, Windows Phone 8 oraz HTC. Jak widać są to bardzo popularne firmy i wiele osób ma ich produkty. W połączeniu ze słuchawki Mad Catz F.R.E.Q. 7, poprawimy ich funkcjonalność i wygodę użytkowania, nie wspominając o dźwięku najwyższej jakości.

Mad Catz F.R.E.Q. 7 3

Gwarancja wynosi 2 lata

Sugerowana cena to natomiast 776 zł

blog comments powered by Disqus
Mad Catz F.R.E.Q. 7 - zaawansowane gamingowe słuchawki