PODPOWIEDZI:

Logitech Wireless Mouse M560 - Wyjątkowo Komfortowa Mysz Komputerowa

Logitech Wireless Mouse M560 - Wyjątkowo Komfortowa Mysz Komputerowa

Myszki komputerowe od firmy Logitech są na naszym rynku bardzo popularne. Firma ta wprowadza właśnie do sprzedaży model Logitech Wireless Mouse M560. Jest to bardzo ciekawa, bezprzewodowa mysz dla osób prawo i leworęcznych. Poznajcie jej główne cechy.

Z myszki Logitech Wireless Mouse M560 mogą skorzystać wszyscy - jej kształt nie wyklucza bowiem osób leworęcznych. Kształt myszki zapewniać ma wysoki komfort użytkowania. Ważną cechą jest także bezprzewodowe działanie urządzenia.

Posiadacie już system operacyjny Windows 8? Jeżeli tak, to myszka Logitech Wireless Mouse M560 ma kolejnego plusa. Model ten posiada specjalny przycisk, który odpowiada za dostęp do ulubionych funkcji "ósemki". Owy przycisk znajduje się za rolką.

Logitech Wireless Mouse M560 2

Jeżeli lubicie korzystać z makr, to przydadzą się także dwa pozostałe, dodatkowe przyciski. Ich ułożenie jest bardzo komfortowe i ergonomiczne - znajdują się pod kciukiem. Dołączane oprogramowanie Logitech SetPoint, ułatwia przypisanie odpowiednich funkcji pod przyciski.

Warto również zwrócić uwagę na bardzo precyzyjną i jednocześnie szybką rolkę. Plusem jest także filigranowy odbiornik USB Logitech Unifying, którego praktycznie nie widać po podłączeniu do komputera. Mało tego, możemy go połączyć z innymi urządzeniami od firmy Logitech.

Logitech Wireless Mouse M560

Poznajcie również opinię Regional Manager Visegrad w Logitech, Pawła Raniewicza: "Wydawało nam się niezbędne, by stworzyć mysz komputerową dedykowaną wszystkim tym, którzy spędzają długie godziny przed komputerem w pracy lub w domu. Wireless Mouse M560 umożliwia szybkie korzystanie z najczęściej używanych aplikacji i narzędzi, zapewniając przy tym nowy poziom komfortu."

Sugerowana cena urządzenia: 179,99 zł

blog comments powered by Disqus
Logitech Wireless Mouse M560 - Wyjątkowo Komfortowa Mysz Komputerowa