PODPOWIEDZI:

myTAB 8 MINI Dual Core - nowy niedrogi tablet już w Biedronkach

myTAB 8 MINI Dual Core - nowy niedrogi tablet już w Biedronkach

myTAB 8 MINI Dual Core to idealna pozycja dla osób, które chcą mieć niezły tablet, ale nie chcą na niego wydawać fortuny. Model ten jest już dostępny w sieci sklepów Biedronka w wyjątkowo niskiej cenie - jedynie za 379 złotych. Poznajcie więcej informacji na jego temat w poniższym newsie.

Przyjrzyjmy się na początek najważniejszym cechą urządzenia. Za wydajność odpowiada tu układ Allwinner A20, czyli procesor ARM Cortex-A7 Dual Core, 2x1,2 GHz i układ graficzny Mali-400 MP2 Dual Core. Jest też 1 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna to natomiast 4 GB.

myTAB 8 MINI Dual Core

Za wierne odwzorowywanie kolorów i komfort pracy z tabletem, odpowiada dobrej jakości, 8-calowy wyświetlacz. Jego rozdzielczość wynosi 1024x768 pikseli, co jak na ten przedział cenowy jest dobrym wynikiem. Inne ważne cechy urządzenia to m.in. złącze mini-HDMI, gniazdo microUSB, WiFi, wyjście audio mini Jack 3,5 mm oraz dwie kamery.

Warto również zaznaczyć, że tablet myTAB 8 MINI Dual Core został wykonany z materiałów dobrej jakości. Jest odpowiednio wytrzymały i nieźle wygląda. Są dwie wersje kolorystyczne tego modelu. Jego bateria ma natomiast 4200 mAh, co również jak na bardzo niską cenę, jest całkiem niezłym wynikiem.

myTAB 8 MINI Dual Core 2

Jeżeli boicie się o jakość tabletów z Biedronki, to nie macie się czego obawiać. Warto bowiem zaznaczyć, że każdy sprzedawany w niej tablet ma certyfikat jakości, który potwierdza, że mamy do czynienia z dobrym sprzętem bez wad fabrycznych.

Gwarancja obejmuje okres 24 miesięcy od dnia zakupu. Cena została ustalona na 379 zł.

blog comments powered by Disqus
myTAB 8 MINI Dual Core - nowy niedrogi tablet już w Biedronkach