PODPOWIEDZI:

Firma Cooler Master na PGA 2013

Firma Cooler Master na PGA 2013

Już jutro zaczynają się targi Poznań Game Arena 2013, na które czeka wiele osób jak i firm. Jedną z nich jest Cooler Master, która będzie miała tam swoje stoisko w lokalizacji - hala 7A, stanowisko 7.

PGA 2013 to prawdziwy raj dla graczy, ale również wiele firm będzie walczyło tu o nowych klientów. Przypomnijmy, że targi trwają w dniach 18-20 października. Hala 7A i stanowisko 7 to ważny etap wycieczki. Znajdziemy tam bowiem najnowsze gamingowe rozwiązania z serii CM Storm. Mechaniczne klawiatury (linia QuickFire), zaawansowane myszki (Repear) czy niezwykłe zestawy słuchawkowe (Pulse-R) - tych produktów na omawianym stoisku nie zabraknie! Warto dodać, że będzie oczywiście możliwość przetestowania ich. Kto wie, być może wśród nich znajdziecie swój nowy sprzęt do wirtualnej rozrywki.

Cooler Master logo

Oferta firmy Cooler Master jest jednak bardzo szeroka i właśnie dlatego znajdziemy tam również futurystyczne obudowy komputerowe, jak np. Cosmos SE, a także wydajne zasilacze czy zaawansowane systemy chłodzenia.

PGA poznan

Odwiedzenie stoiska Cooler Master może się także bardzo opłacić. Będzie bowiem tam ankieta, w której przewidziane są również atrakcyjne nagrody. Jak widać, warto zainteresować się lokalizacją hala 7A, stanowisko 7.

blog comments powered by Disqus
Firma Cooler Master na PGA 2013