PODPOWIEDZI:

iPhone 5s i iPhone 5c wzbogaciły ofertę Orange

iPhone 5s i iPhone 5c wzbogaciły ofertę Orange

Dzisiejszy dzień przynosi sporo nowości w ofercie Orange. Wchodzą do niej bowiem dwa nowoczesne i bardzo zaawansowane smartfony od firmy Apple - iPhone 5s oraz iPhone 5c. Zapoznajcie się z treścią naszego newsa, by dowiedzieć się więcej o tych urządzeniach i poznać ich ceny w Orange.

iPhone 5s przez wielu uważany jest za prawowitego następce iPhona 5. Wyróżnia się lekkością, smukłą budową, w której zamknięte zostały wielkie możliwości i sporo innowacji. Urządzenie posiada bowiem 64-bitowy procesor A7 czy 8-megapikselową kamerę iSight z lampą błyskową True Tone. Sporo uwagi zwraca również czytnik linii papilarnych Touch ID, który w przyszłości może być wykorzystywany przez wiele zaawansowanych aplikacji.

Ceny iPhona 5s w Orange:

449 zł za model 16GB

859 zł za model 32GB

1289 zł za model 64GB

Telefon dostępny jest w ofertach dla klientów indywidualnych.

iPhone 5s

iPhone 5c wyposażony został w świetny 4-calowy wyświetlacz Retina, superszybki procesor A6 i 8-megapikselowa kamera iSight. Również cechuje się solidnym wykonaniem i ładnym designem.

Tak jak w iPhonie 5s, systemem operacyjnym jest rozbudowany iOS 7. Cechuje się nowym interfejsem użytkownika, który zaskakuje połączeniem prostoty obsługi z wieloma rozbudowanymi funkcjami.

Cena iPhona 5c w Orange: 49 zł za model 16GB

Telefon dostępny jest w ofertach dla klientów indywidualnych.

Warto również zaznaczyć, że oba modele są dostępne w ofertach dla firm, w cenie od 1 zł.

Nasz NEWS po prezentacji nowych telefonów Apple.

blog comments powered by Disqus
iPhone 5s i iPhone 5c wzbogaciły ofertę Orange