PODPOWIEDZI:

Genius przedstawia nowy zestaw 5.1 - duża moc w rozsądnej cenie

Genius przedstawia nowy zestaw 5.1 - duża moc w rozsądnej cenie

Firma Genius poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowego zestawu głośników 5.1 Zestaw noszący oznaczenie SW-HF5.1 4800 to aż 125 mocy grającej w bardzo dobrej cenie. Drewniana obudowa, potężny subwoofer oraz wyświetlacz LCD to kolejne cechy zestawu.

W składa zestawu wchodzi mocny, 45 watowy subwoofer w drewnianej obudowie i 6,5 calowej membranie. Zestaw posiada także pięć satelit o mocy 16W każda. Pasmo przenoszenia głośników zawiera się w przedziale 40Hz-20kHz, a stosunek sygnału do szumu wynosi 90dB.

Z przodu subwoofera znajduje się wyświetlacz LED oraz panel sterujący. Za jego pomocą można zmienić poziom głośności (również na poszczególnych kanałach), wyciszyć dźwięk, lub wybrać urządzenie, z którego będzie on odtwarzany.

Genius SW-HF5.1 4800

Nowy zestaw SW-HF5.1 4800 idealnie sprawdzi się w każdym salonie, równie dobrze do gier, słuchania muzyki i odtwarzania filmów. Z tyłu znajdują się złącza RCA, do których można podłączyć np. odtwarzacz DVD, telewizor czy konsolę do gier.

Do zestawu dołączono także pilot zdalnego sterowania. Za jego pomocą możliwa jest m.in. zmiana poziomu głośności, całkowite wyciszenie dźwięku oraz wybór jednego z trzech źródeł sygnału.

Waga całego zestawu wynosi 9,2kg.

Głośniki Genius SW-HF5.1 4800 posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta. Sugerowana cena detaliczna wynosi 319 PLN brutto.

O marce Genius

Genius to przede wszystkim wysokiej jakości akcesoria komputerowe i urządzenia cyfrowe. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji na stronie: www.genius-polska.pl

blog comments powered by Disqus
Genius przedstawia nowy zestaw 5.1 - duża moc w rozsądnej cenie