PODPOWIEDZI:

Tablet myTAB 11 Dual Core już niedługo w sieci sklepów Biedronka

Tablet myTAB 11 Dual Core już niedługo w sieci sklepów Biedronka

myTAB 11 Dual Core to kolejny tablet, który już od 18 listopada ma pojawić się w sieci sklepów Biedronka. Co ma nas nakłonić do jego zakupu? Przede wszystkim dobry stosunek ceny do jakości. myTAB 11 Dual Core ma bowiem całkiem ciekawą specyfikacją, a ma kosztować zaledwie 479 zł. Dowiedzcie się o nim więcej z naszego newsa.

myTAB 11 Dual Core już za kilka dni pojawi się w sklepach Biedronka w cenie 479 zł. Jego ważna cechą jest 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli i formacie obrazu 16:9. Urządzenie wygląda także na bardzo wydajne jak na swoją cenę. Został tu bowiem zastosowany układ Rockchip RK3168, czyli procesor ARM Cortex-A9 1,2 GHz Dual Core + PowerVR SGX540. Ma to gwarantować wysoką płynność działania oraz zadowalającą wydajność. Pamięć RAM to natomiast 1GB, a ta wbudowana liczy 8 GB. Warto również wspomnieć o systemie operacyjnym, którym jest Android w wersji 4.2.2. Jest też złącze mini HDMI. Taka specyfikacja za niecałe 500 zł, to bardzo kusząca oferta.

To nie wszystkie korzyści, które wiążą się z zakupem tabletu. Ten z sieci Biedronka ma również aplikacje Kropka TV, Kuchnia i Kropka, a także kupon promocyjny NaviExpert, który z kolei umożliwia zainstalowanie nawigacji NaviExpert z 3-miesięcznym bezpłatnym okresem użytkowania na dowolnym urządzeniu.

myTAB 11 Dual Core

Gdy wbudowana pamięć 8 GB nam nie wystarczy, możemy bez problemu rozszerzyć ją kartą microSD o maksymalnej pojemności 32 GB. Inne cechy urządzenia to między innymi: gniazdo microUSB, moduł WiFi, wyjście audio 3,5 mm oraz aparat o rozdzielczości 2 Mpx z tyłu i kamerka VGA z przodu obudowy.

Sama jakość wykonania tabletu, nie powinna nikogo rozczarować. Obudowa wykonana została z czarnego plastiku wysokiej jakości. Również bateria nie zawodzi, mając pojemność 5500 mAh.

Gwarancja urządzenia: 24 miesiące

Cena: 479 zł w sklepach Biedronka

blog comments powered by Disqus
Tablet myTAB 11 Dual Core już niedługo w sieci sklepów Biedronka