PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Ekskluzywne lodówki do 2500 zł |TOP 10|

Tylko z Sharp rozpoczniecie zimą sezon grillowy

Tylko z Sharp rozpoczniecie zimą sezon grillowy

Nie ulega wątpliwości że lato już dawno za nami. Jednak dzięki kuchenkom firmy Sharp nie musimy rezygnować z pysznych potraw z grilla. Aromatyczne i zdrowe potrawy grillowane wciąż są w zasięgu ręki.

Wielu fanów opiekanych na rusztach dań wraz z końcem września żegna się z ulubionymi przysmakami. Dzięki Sharp nie muszą kończyć sezonu grillowego. Kuchenki mikrofalowe R-642 i R-60STE oprócz tradycyjnych funkcji, takich jak automatyczne gotowanie czy rozmrażanie, posiadają też funkcję grill. Dzięki temu każda pogoda jest dobra na popołudnie z chrupiącym kurczakiem i podpiekanymi warzywami.

Sharp R-642

Firma Sharp w zestawie kuchenek R-642 i R60STE oprócz samego urządzenia i szklanego, odpornego na temperatury talerza, umieszcza także wysoki ruszt, na którym bez problemu przyrządzimy sztandarowe potrawy z grilla.

Dzięki połączeniu podczerwieni (która opieka od dołu) i grilla kwarcowego (ogrzewa potrawę z góry) o mocy 1000 W, każde danie, nawet to wychodzące spod ręki niedoświadczonego kucharza, będzie równomiernie upieczone. Kuchenki mikrofalowe Sharp zwalniają również z obowiązku stałego doglądania i obracania grillowanego mięsa czy warzyw.

Model R-60STE posiada pięć poziomów mocy, natomiast R-642 posiada ich aż 11. Skraca to również czas oczekiwania na upragnione przysmaki.

Jest to doskonałe rozwiąanie dla fanów dobrego smaku, ale także dla niecierpliwych i głodnych gości. Warto podkreślić, że potrawy z grilla są nie tylko smaczne, ale i zdrowe, więc zadowoleni z tej funkcji będą również wszyscy wrogowie tłuszczu.

Wyjątkową cechą sprzętów Sharp jest zainstalowana funkcja „pizza”, umożliwiająca błyskawiczne przygotowanie chrupiącej pizzy.

Kuchenki mikrofalowe Sharp zaprojektowane zostały by zadowolić nie tylko podniebienie, ale również cieszyć oko. Model R-642 wykonany został w kolorze srebrnym, który w połączeniu z czarnym panelem dotykowym dodaje mu elegancji i potwierdza nowoczesny charakter. Model ten dostępny jest także w kolorze białym i czarnym. Kuchenka R-60STE występuje natomiast w kolorze stali nierdzewnej.

Ceny nowych kuchenek Sharp:

Model R-642- 299 zł

Model R-60STE-449 zł

blog comments powered by Disqus
Tylko z Sharp rozpoczniecie zimą sezon grillowy