PODPOWIEDZI:

GOCLEVER INSIGNIA 5X - funkcjonalny smartfon w przystępnej cenie

GOCLEVER INSIGNIA 5X - funkcjonalny smartfon w przystępnej cenie

W ostatnim czasie firma Goclever wprowadziła na rynek telefon INSIGNIA 5. Już teraz na rynku pojawia się nowa wersja tego telefonu, czyli INSIGNIA 5X. Smartfon zachęca do zakupu swoim eleganckim wyglądem, wysoką wydajnością oraz wysokiej jakości ekranem. Dowiedzcie się więcej o tym modelu z naszego newsa.

Na początku warto poznać najważniejsze cechy, a zarazem zalety telefonu. Za wydajność odpowiada tu głównie czterordzeniowy procesor Cortex A9 1.5GHz i 1GB pamięci RAM. Układ graficzny to z kolei SGX544. Kolejnym bardzo ważnym elementem jest wyświetlacz urządzenia. Jego przekątna to 5 cali, a rozdzielczość wynosi 1920 x 1080 px i jest Full HD. System operacyjny to Android w wersji 4.2.

GOCLEVER INSIGNIA 5X

To nie wszystkie zalety omawianego telefonu. Mamy tu także dwa aparaty fotograficzne (przedni 2.0MPix, tylny aż 13.0MPix) oraz możliwość korzystania z dwóch kart SIM (z obsługą Aero2). Są również porty microUSB 2.0, moduł WiFi, Bluetooth, GPS oraz radio FM. Warto dodać, że przy zakupie telefonu, otrzymujemy też aplikacje do nawigacji GPS z mapami Polski, Słowacji i Czech, a także bogaty zestaw przeinstalowanych aplikacji, które skutecznie podnoszą funkcjonalność INSIGNI 5X.

Mamy tu również bardzo ciekawe rozwiązanie, które pojawiło się we wcześniejszej wersji smartfona. Są w zestawie dwie baterie o pojemności 2000 mAh lub 4000 mAh. Sami możemy wybrać czy w danej chwili zależy nam na bardziej smukłym telefonie z mniejszą pojemnością czy grubszym, ale za to bardzo pojemnym.

GOCLEVER INSIGNIA 5X 2

Warto też wspomnieć o bogatym zestawie dołączonym do smartfona. Mamy tu kabel USB, dodatkową folię ochronną, ładowarkę i słuchawki do rozmów. Dostępne są również dodatkowe kolorowe panele tylne.

Pierwsze 200 sztuk modelu INSIGNIA 5X (z przystawką do TV - GOCLEVER AERODISPLAY w zestawie) pojawi się w sprzedaży od 20 listopada w sklepie internetowym komputronik.pl. Cenę zestawu ustalono na 879 zł (przecenione z 979 zł).

blog comments powered by Disqus
GOCLEVER INSIGNIA 5X - funkcjonalny smartfon w przystępnej cenie