PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Prezenty na Komunię, które spodobają się każdemu dziecku!

Popularność Systemu Windows W Liczbach

  • Dodano: 4 lata, 10 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Popularność Systemu Windows W Liczbach

System Windows cieszy się na całym świecie ogromną popularnością. W ostatnim czasie sporo zyskał także mobilny Windows Phone. Również pakiety biurowe stworzone przez Microsoft używane są przez olbrzymią liczbę osób. Microsoft podczas Worldwide Partner Conference zdradził kilka ciekawych statystyk dotyczących popularności swoich produktów.

Microsoft to firma gigant, która każdego roku zarabia krocie. Zawdzięcza to głównie swoim systemom operacyjnym - na komputery oraz urządzenia mobilne. Swoje dokładają także pakiety biurowe.

Autonomiczne Samochody - Przyszłość Motoryzacji Czy Niebezpieczeństwo?

Microsoft podczas Worldwide Partner Conference podzielił się ze światem garścią ciekawych danych liczbowych, które dotyczą powyższych produktów firmy.

microsoft_2

Z danych wynika, że na całym świecie znajdziemy aż 1,5 miliarda urządzeń z Windowsem. Są to głównie komputery stacjonarne, notebooki, tablety, jak i smartfony.

Nie gorzej jest z popularnością pakietów Office oraz Office 365. Korzysta z nich już ponad miliard użytkowników na całym świecie.

Jeżeli chodzi o tablety i smartfony z systemem Windows, to może być w najbliższym jeszcze lepiej z ich popularnością. Microsoft zniósł bowiem w ostatnim czasie koszty licencji Windowsa dla urządzeń poniżej 9 cali.

blog comments powered by Disqus
Popularność Systemu Windows W Liczbach
Autor: Łukasz