PODPOWIEDZI:

Sony i Luxury Art Cinema - wyjątkowa świąteczna akcja

Sony i Luxury Art Cinema - wyjątkowa świąteczna akcja

Już 2 grudnia 2013 roku w salonie Luxury Art Cinema rozpocznie się nowa akcja zorganizowana przez firmę Sony. Dzięki niej poznamy zalety technologii 4K i dowiemy się o niej sporo przydatnych informacji. Dowiedzcie się więcej na ten temat z poniższego newsa.

Rozdzielczość 4K to prawdziwy luksus. Technologia ta dostarcza obraz niesamowitej jakości. Warto tylko wspomnieć, że jest to rozdzielczość czterokrotnie wyższa niż Full HD. W 2014 roku będzie dużo sportowych emocji, dlatego warto śledzić je w jak najlepszej jakości.

Luxury Art Cinema_2

Salon Luxury Art Cinema (ul. Bracka 11/13 w Warszawie) stanie się od 2 grudnia świetnym miejscem, by poznać zalety tej rozdzielczości. Będą miały tam bowiem miejsce indywidualne pokazy Sony. Można będzie poczuć na własnej skórze zalety 84-calowego telewizora Sony KD-84X9005 i nowoczesnego projektora Sony VPL-VW500ES. Takie połączenie z pewnością da niesamowite efekty.

Sony VPL-VW500ES

Poznajcie zdanie przedstawicielki Sony na temat akcji i samego pokazu:

„Podstawowa wątpliwość pojawiająca się przy zakupie urządzenia oferującego rozdzielczość 4K to brak materiałów, które można byłoby oglądać. – informuje Aleksandra Jasińska Channel Account Manager Display Business Group Professional Manager z firmy Sony Professional Solutions Europe – Tymczasem operatorzy korzystają już z kamer rejestrujących materiał w 4K, a także urządzenia oferujące taką jakość są dostępne do użytku indywidualnego. Warto też pamiętać, że 4K odpowiada rozdzielczości standardowej taśmy filmowej 35 mm, zatem digitalizacja istniejących zbiorów jest również możliwa. Kolejna wątpliwość to fakt, ze ludzkie oko nie ma nieograniczonych zdolności postrzegania szczegółów. To prawda, że na maleńkim wyświetlaczu ciężko ocenić różnice. Jednak na dużym ekranie telewizora – 84 cale czy na obrazie z projektora o przekątnej 300 cali – czterokrotnie więcej szczegółów da się dostrzec bez trudu. Właśnie dlatego zapraszamy do Luxury Art Cinema.”

blog comments powered by Disqus
Sony i Luxury Art Cinema - wyjątkowa świąteczna akcja