PODPOWIEDZI:

Nowe Średniaki od ZTE! Blade V8 Mini i Blade V8 Lite

Nowe Średniaki od ZTE! Blade V8 Mini i Blade V8 Lite

Na targach MWC 2017, firma ZTE nie zaprezentowała żadnego flagowego urządzenia. Pojawiły się za to "średniaki" z serii Blade V8! Mogą się one świetnie przyjąć na rynku! Czym się wyróżniają spośród innych?

ZTE Blade v8 Mini

Zacznijmy od mocniejszego modelu, którego sercem jest Snapdragon 435, 8-rdzeniowy, o taktowaniu 1,4GHz. Wspomagany jest przez 2GB pamięci RAM, a użytkownik na swoje dane ma 16GB. Urządzenie spośród innych w tej klasie cenowej, wyróżnia się podwójnym 13Mpx aparatem, co pozwala na ustawienie ostrości już po zrobieniu zdjęcia. 5-calowy ekran urządzenia wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD. Design urządzenie jest bardzo elegancki. Smartfon wykonany jest z aluminium. Bateria ma pojemność 2800mAh


Aktualne Ceny Telefonów ZTE >>


ZTE BLADE V8 MINI

ZTE Blade V8 Lite


Sprawdź ceny smartfonów ZTE!


Słabszy model z tej serii nie jest wyposażony w układ firmy Qualcomm. ZTE zastosowało w nim procesor MediaTek MT6750, również ośmiordzeniowy, lecz o taktowaniu 1,5GHz. Wspomagany ma być podobnie jak w Mini, 2GB pamięci RAM, a użytkownik otrzyma tę samą przestrzeń na dane.

Brak tutaj podwójnego aparatu. Bryła urządzenia jest aluminiowa, lecz ma nieco inny kształt, niż mocniejszy brat. 5 calowy ekran wyświetla obraz w rozdzielczości 1280x720, a bateria ma pojemność 2500mAh.

ZTE BLADE V8 LITE

Jak się przyjmą?


Sprawdź najnowszego flagowca LG!


Te smartfony na papierze wyglądają dosyć ciekawie. Od ich ceny, zależy ich sukces rynkowy. Ile będą kosztowały w Polsce? Dowiemy się zapewne niebawem.

blog comments powered by Disqus
Nowe Średniaki od ZTE! Blade V8 Mini i Blade V8 Lite