PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze Premiery Gier Czerwiec 2019 - F1 2019, Crash Team Racing Nitro-Fueled, Super Mario Maker 2

Zumba Fitness World Party już w sprzedaży!

Zumba Fitness World Party już w sprzedaży!

Wydawnictwo Techland wraz z 505 Games, ogłosiły pojawienia się na rynku gry Zumba Fitness World Party. Gra Zumba® Fitness World Party jest dostępna na platformę Xbox 360 z Kinectem, w cenie 179,90 zł. Już 6 grudnia w Komputronik Megastore odbędzie się wielka impreza z okazji premiery. Na to wyjątkowe wydarzenia zapraszają Joanna Jabłczyńska oraz Cleo.

Zumba Fitness World Partyzapewni świetną zabawę i dawkę ćwiczeń dla całej rodziny, potańczymy przy hitach roku 2013, usłyszymy wykonawców takich wykonawców jak np. Lady Gaga, Pitbull, Daddy Yankee, Marc Anthony. Zumba to świetny sposób, aby lekko i przyjemnie kształtować wymarzoną sylwetkę z prawdziwymi trenerami fitnessu, którzy znani są na całym świecie.

„Moda na zumbę zatacza coraz szersze kręgi. Zainteresowanie tym sportem staje się coraz większe, a kluby fitness w całym kraju przeżywają oblężenie. Zumba Fitness World Party do nasza odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, którzy także w domowym zaciszu chcą cieszyć się tańcem w rytmie zumby.” – komentuje Anna Jasińska, Brand Manager Wydawnictwa Techland.

Zumba Fitness World Party

Z okazji premiery najnowszej odsłony zumby zapraszamy już 6 grudnia do Komputronik Megastore (ul. Towarowa 22, Warszawa) o godz. 17:00 na wyjątkową imprezę. Wieczór poprowadzi Joanna Jabłczyńska oraz Cleo! Wstęp na imprezę jest wolny. Przewidzianych jest wiele atrakcji oraz konkursów z cennymi nagrodami. Partnerami akcji są firmy Komputronik oraz Adidas. Szczegóły imprezy: https://www.facebook.com/events/1486270004930489/

Nowa wersja Zumby zapewni niesamowite emocje, podróżować będziemy także po całym świecie. Zwiedzimy egzotyczne Hawaje, gorąca Brazylia czy zróżnicowana kulturowo Europa. Czternastu światowej klasy instruktorów zabierze nas na ponad 45 zajęć tanecznych, w rytmach salsy, hip-hopu, capoeiry, calypso, cumbii czy girl funky. Zumba Fitness World Party wyróżnia się bardzo dopracowaną grafiką.

Gra przedstawiona jest realnie, instruują nas nie wirtualni trenerzy a prawdziwe osoby.

Zumba Fitness World Party

Trening z Zumba Fitness World Party to skuteczna walka o wymarzoną sylwetkę, wspaniałe samopoczucie, a także praca nad poprawieniem sprawności i świadomości własnego ciała.

Zumba® Fitness World Party jest dostępna na rynku już dziś, na platformę Xbox 360 z Kinectem, w cenie 179,90 zł.

blog comments powered by Disqus
Zumba Fitness World Party już w sprzedaży!