PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Wyłącznie w CDP.PL - "Sezon Burz" Andrzeja Sapkowskiego

Wyłącznie w CDP.PL - "Sezon Burz" Andrzeja Sapkowskiego

Poinformowano nas iż można składać już zamówienia przedpremierowe na elektroniczną wersję najnowszej części przygód Geralta z Rivii autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. E-book dostępny jest wyłącznie na CDP.PL

Ksiązki Andejrza Sapkowskiego, traktujące o przygodach Wiedźmina Geralta zna każdy. Od lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Elektroniczna wersja najnowszej powieści Andrzeja Sapkowskiego, w specjalnej rozszerzonej edycji, już niebawem pojawi się ekskluzywnie w ofercie platformy cyfrowej dystrybucji CDP.pl (https://cdp.pl). Serwis cdp.pl jako jedyny sklep posiada w swojej ofercie pełną wiedźmińską sagę, a „Sezon burz – edycja rozszerzona” będzie szóstym e-bookiem o przygodach wiedźmina Geralta, dostępnym w katalogu.

„Po premierze książki „Sezon burz” otrzymaliśmy wiele zapytań czy tytuł ten pojawi się również w wersji elektronicznej. Dziś informujemy, że najnowsze przygody Geralta w e-booku będą miały swoją premierę 5 grudnia”– powiedział Wojciech Płotek, z wydawnictwa superNOWA.

„Patrząc na wielki sukces papierowego wydania „Sezonu burz” i zainteresowanie naszych użytkowników tym tytułem, możemy śmiało stwierdzić, że jest to nasza najważniejsza cyfrowa premiera końcówki tego roku – szczególnie, że e-book ukaże się tylko w cdp.pl w rozszerzonej ekskluzywnej edycji opatrzonej specjalnym wstępem, który napisał Andrzej Sapkowski” dodał Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający Cdp.pl

Sezon Burz

"Sezon Burz' do dystrybucji elektronicznej trafi 5 grudnia. Zamówienia przedpremierowe przyjmowane są na bieżąco.

Tytuł w wersji elektronicznej do końca roku jest oferowany w specjalnej, rozszerzonej wersji oraz w promocyjnej cenie 24,99 zł. Edycja „Sezonu burz” dostępna w cdp.pl została opatrzona wstępem samego Andrzeja Sapkowskiego. Poza tym w skład rozszerzonej edycji, oprócz e-booka, każdy użytkownik otrzyma ekskluzywny liczący ponad 200 stron album zawierający blisko 500 ilustracji postaci, potworów i miejsc stworzonych przez grafików ze studia RED – twórców gier Wiedźmin i Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji PDF oraz muzykę inspirowaną grą „Wiedźmin 3: Dziki Gon” zespołu Percival. Zamówienia na e-book „Sezon burz” można składać pod adresem https://cdp.pl/ksiazki/sezon-burz.

O „Sezonie burz”: Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu zaskakuje. „Sezon burz” nie opowiada bowiem o młodzieńczych latach białowłosego zabójcy potworów ani o jego losach po śmierci/nieśmierci kończącej ostatni tom sagi. „Nigdy nie mów nigdy!” W powieści pojawiają się osoby doskonale czytelnikom znane, jak wierny druh Geralta – bard i poeta Jaskier – oraz jego ukochana, zwodnicza czarodziejka Yennefer, ale na scenę wkraczają też dosłownie i w przenośni postaci z zupełnie innych bajek. Ludzie, nieludzie i magiczną sztuką wyhodowane bestie. Opowieść zaczyna się wedle reguł gatunku: od trzęsienia ziemi, a potem napięcie rośnie. Wiedźmin stacza morderczą walkę z drapieżnikiem, który żyje tylko po to, żeby zabijać, wdaje się w bójkę z rosłymi, niezbyt sympatycznymi strażniczkami miejskimi, staje przed sądem, traci swe słynne miecze i przeżywa burzliwy romans z rudowłosą pięknością, zwaną Koral. A w tle toczą się królewskie i czarodziejskie intrygi. Pobrzmiewają pioruny i szaleją burze. I tak przez 404 strony porywającej lektury.

WIEDŹMIN. SEZON BURZ to w wiedźmińskiej historii rzecz osobna, nie prapoczątek i nie kontynuacja. Jak pisze Autor: Opowieść trwa. Historia nie kończy się nigdy…

E-book „Sezon burz” został objęty patronatem medialnym przez LubimyCzytac.pl, SwiatCzytnikow.pl oraz Hatak.pl Partnerem technologicznym elektronicznego wydania „Sezonu burz” jest LG Electronics.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Wyłącznie w CDP.PL - "Sezon Burz" Andrzeja Sapkowskiego