PODPOWIEDZI:

Wyłącznie w CDP.PL - "Sezon Burz" Andrzeja Sapkowskiego

Wyłącznie w CDP.PL - "Sezon Burz" Andrzeja Sapkowskiego

Poinformowano nas iż można składać już zamówienia przedpremierowe na elektroniczną wersję najnowszej części przygód Geralta z Rivii autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. E-book dostępny jest wyłącznie na CDP.PL

Ksiązki Andejrza Sapkowskiego, traktujące o przygodach Wiedźmina Geralta zna każdy. Od lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Elektroniczna wersja najnowszej powieści Andrzeja Sapkowskiego, w specjalnej rozszerzonej edycji, już niebawem pojawi się ekskluzywnie w ofercie platformy cyfrowej dystrybucji CDP.pl (https://cdp.pl). Serwis cdp.pl jako jedyny sklep posiada w swojej ofercie pełną wiedźmińską sagę, a „Sezon burz – edycja rozszerzona” będzie szóstym e-bookiem o przygodach wiedźmina Geralta, dostępnym w katalogu.

„Po premierze książki „Sezon burz” otrzymaliśmy wiele zapytań czy tytuł ten pojawi się również w wersji elektronicznej. Dziś informujemy, że najnowsze przygody Geralta w e-booku będą miały swoją premierę 5 grudnia”– powiedział Wojciech Płotek, z wydawnictwa superNOWA.

„Patrząc na wielki sukces papierowego wydania „Sezonu burz” i zainteresowanie naszych użytkowników tym tytułem, możemy śmiało stwierdzić, że jest to nasza najważniejsza cyfrowa premiera końcówki tego roku – szczególnie, że e-book ukaże się tylko w cdp.pl w rozszerzonej ekskluzywnej edycji opatrzonej specjalnym wstępem, który napisał Andrzej Sapkowski” dodał Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający Cdp.pl

Sezon Burz

"Sezon Burz' do dystrybucji elektronicznej trafi 5 grudnia. Zamówienia przedpremierowe przyjmowane są na bieżąco.

Tytuł w wersji elektronicznej do końca roku jest oferowany w specjalnej, rozszerzonej wersji oraz w promocyjnej cenie 24,99 zł. Edycja „Sezonu burz” dostępna w cdp.pl została opatrzona wstępem samego Andrzeja Sapkowskiego. Poza tym w skład rozszerzonej edycji, oprócz e-booka, każdy użytkownik otrzyma ekskluzywny liczący ponad 200 stron album zawierający blisko 500 ilustracji postaci, potworów i miejsc stworzonych przez grafików ze studia RED – twórców gier Wiedźmin i Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji PDF oraz muzykę inspirowaną grą „Wiedźmin 3: Dziki Gon” zespołu Percival. Zamówienia na e-book „Sezon burz” można składać pod adresem https://cdp.pl/ksiazki/sezon-burz.

O „Sezonie burz”: Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu zaskakuje. „Sezon burz” nie opowiada bowiem o młodzieńczych latach białowłosego zabójcy potworów ani o jego losach po śmierci/nieśmierci kończącej ostatni tom sagi. „Nigdy nie mów nigdy!” W powieści pojawiają się osoby doskonale czytelnikom znane, jak wierny druh Geralta – bard i poeta Jaskier – oraz jego ukochana, zwodnicza czarodziejka Yennefer, ale na scenę wkraczają też dosłownie i w przenośni postaci z zupełnie innych bajek. Ludzie, nieludzie i magiczną sztuką wyhodowane bestie. Opowieść zaczyna się wedle reguł gatunku: od trzęsienia ziemi, a potem napięcie rośnie. Wiedźmin stacza morderczą walkę z drapieżnikiem, który żyje tylko po to, żeby zabijać, wdaje się w bójkę z rosłymi, niezbyt sympatycznymi strażniczkami miejskimi, staje przed sądem, traci swe słynne miecze i przeżywa burzliwy romans z rudowłosą pięknością, zwaną Koral. A w tle toczą się królewskie i czarodziejskie intrygi. Pobrzmiewają pioruny i szaleją burze. I tak przez 404 strony porywającej lektury.

WIEDŹMIN. SEZON BURZ to w wiedźmińskiej historii rzecz osobna, nie prapoczątek i nie kontynuacja. Jak pisze Autor: Opowieść trwa. Historia nie kończy się nigdy…

E-book „Sezon burz” został objęty patronatem medialnym przez LubimyCzytac.pl, SwiatCzytnikow.pl oraz Hatak.pl Partnerem technologicznym elektronicznego wydania „Sezonu burz” jest LG Electronics.

blog comments powered by Disqus
Wyłącznie w CDP.PL - "Sezon Burz" Andrzeja Sapkowskiego