PODPOWIEDZI:

Sharp ma dla nas sprzęt idealny na zimę jak i lato - klimatyzator

Sharp ma dla nas sprzęt idealny na zimę jak i lato - klimatyzator

Wszyscy wiemy że klimatozatory są świetnym rozwiązaniem w okresie letnim. Skutecznie chłodzą nasz dom, chroniąc przed uporczywymi upałami. Ale czy wiedzieliście że klimatyzator przydatny może być także zimą? Sharp CV-P10PR to urządzenie dysponujące funkcją chłodzenia, poza tym posiada system Plasmacluster, pomagający utrzymać powietrze odpowiednio nawilżone i oczyszczone.

Z powodu suchego powietrza okres jesienno-zimowy znany jest ze wzrosty liczby przeziębień i zachorowań. Suche powietrze sprzyja rozwojowi bakterii.

Sharp pokazuje nam jak skutecznie walczyć z drobnoustrojami w naszym domu, poprzez nawilżenie i oczyszczenie powietrza.

Urządzeniem, które w tym pomoże, jest klimatyzator przenośny Sharp CV-P10PR. Jest to sprzęt, który łączy zalety tradycyjnych klimatyzacji oraz oczyszczaczy powietrza. Dzięki temu w lecie oferuje przyjemny chłód, a w zimie wolne od zarazków i odpowiednio nawilżone powietrze. Jest to możliwe za sprawą unikalnej technologii Plasmacluster, która generuje jony dodatnie i ujemne z unoszących się w powietrzu cząsteczek wody i tlenu. W ten sposób powietrze w pomieszczeniu ma odpowiednią temperaturę i poziom nawilżenia.

Sharp CV-P10PR

Poza funkcją oczyszczania powietrza zwalcza bakterie ale także działa na unoszące się w powietrzu mikroby. Jony wytwarzane przez urządzenie skutecznie neutralizują szkodliwe substancje, takie jak dym papierosowy. Możemy w efekcie cieszyć się czystym powietrzem bez nieprzyjemnych zapachów.

Model CV-P10PR posiada cztery tryby pracy - chłodzenia, nawiewu, osuszania i wentylacji. Tryby można w bardzo prosty sposób zmieniać za pomocą pilota, który wyposażony jest również w przycisk ION włączający funkcję generowania jonów.

Sugerowana cena: ok. 2500 zł

blog comments powered by Disqus
Sharp ma dla nas sprzęt idealny na zimę jak i lato - klimatyzator