PODPOWIEDZI:

Samsung DV300F – nowy aparat 2View z modułem sieci bezprzewodowych

Samsung DV300F – nowy aparat 2View z modułem sieci bezprzewodowych

Samsung DV300F to nowy aparat fotograficzny od znanego producenta, który posiada dwa ekrany LCD, ułatwiające wykonywanie zdjęć. Aparat firmy Samsung posiada również moduł Wi-Fi, który pozwala na szybkie wysyłanie zdjęć na przykład na portale społecznościowe. Produkt posiada matrycę o rozdzielczości 16 MPx. Aparat ma obiektyw szerokokątny 25 mm o zoomie optycznym x5.

Samsung DV300F jest to pierwszy aparat z serii 2View, który oferuje bezprzewodową łączność. Ta funkcja pozwoli maksymalnie wykorzystać swoją kreatywność. Przez WiFi możemy dzielić się swoimi fotografiami i możemy skorzystać z tzw. usług w chmurze, takich jak Samsung AllShare Play oraz Microsoft SkyDrive, dzięki którym można natychmiast zapisać i publikować cenne fotografie. Aparat posiada również ciekawy design. Jest niezwykle smukły, posiada zaokrąglone kontury i będzie dostępny w kolorach: satynowa czerń, srebro, granat oraz czerwień.

Samsung DV300F

Puść wodze fantazji dzięki funkcjom Magic Frame i Picture-in-Picture

Samsung DV300F oferuje użytkownikom ciekawe możliwości tworzenia oryginalnych kompozycji. Aparat ma funkcję Magic Frame, która proponuje 12 ciekawych wzorów jako tło. Mamy także opcję projektowania plakatów artystycznych. Z kolei funkcja Picture-in-Picture (Zdjęcie w Zdjęciu) umożliwia łączenie fotografii ze sobą lub z klipem wideo. Plik może być umieszczony na portalu YouTube lub w innym serwisie społecznościowym.

Jeszcze więcej zabawy i możliwości

Nowy aparat Samsung DV300F wyposażony jest również w funkcję Motion Photo. Pozwala ona zatrzymać czas wokół przemieszczającego się przedmioty, tak aby wzmocnić dramatyzm naszego obrazu. Możemy zrobić zdjęcie na przykład koledze, który podskakuje w parku, a wszyscy ludzie naokoło stoją nieruchomi jak posągi. Funny Face (Śmieszna Twarz) pozwala w zabawny sposób modyfikować każdy portret rozciągając, wydłużając lub zwężając twarz fotografowanej osoby - do wyboru jest osiem różnych trybów.

Aparat będzie można kupić w Polsce od marca 2012 roku.

blog comments powered by Disqus
Samsung DV300F – nowy aparat 2View z modułem sieci bezprzewodowych