PODPOWIEDZI:

Genius LuxePad A110 - Dotyk ekranu na klawiaturze

Genius LuxePad A110 - Dotyk ekranu na klawiaturze

W dzisiejszych czasach tablety niejednokrotnie służą jako narzędzia pracy. Piszemy przy ich pomocy teksty, tworzymy prezentacje multimedialne a także obrabiamy pliki audio i video. Jednak wielu z nas nie lubi wirtualnych klawiatur tabletów, nie zapewniają one komfortu pracy na klawiaturze z prawdziwymi klawiszami.

Genius LuxePad A110 to przewodowa klawiatura do tabletów wyposażonych w systemy operacyjne Android 4.0 i nowe. Producent umieścił na niej 10 dodatkowych klawiszy: 5 do obsługi multimediów, 3 do Internetu i 2 odpowiadające za funkcje tabletu. Dzięki nim użytkownik może włączyć odtwarzacz muzyki, klienta poczty lub zablokować ekran. Urządzenie jest zasilane z portu USB tabletu, ale pobór mocy jest na tyle niski, że nie wpłynie na żywotność baterii.

Luxepad A110

Na wzór klawiatur laptopowych, Genius LuxePad A110 wyróżnia się płaską strukturą klawiszy. Dzięki temu klawisze są blisko siebie a przestrzenie pomiędzy nimi są zasłonięte, chroni to przez zabrudzeniem.

Takie rozwiązanie powinno zapewnić cichą pracę, lepszą reakcję na dotyk i dłuższą żywotność urządzenia.

Luxepad A110

W zestawie z klawiaturą znajdziemy także podstawkę do tabletu, dzięki niej ustawimy tablet pod różnymi kątami.

W skład zestawu wchodzą: klawiatura Genius LuxePad A110 z kablem micro USB, podstawka do tabletu i instrukcja w języku polskim. Produkt jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta, a jego sugerowana cena wynosi 29zł.

Luxepad A110

blog comments powered by Disqus
Genius LuxePad A110 - Dotyk ekranu na klawiaturze