PODPOWIEDZI:

Biedronka wprowadza zakupy przez internet - Polska musi czekać

Biedronka wprowadza zakupy przez internet - Polska musi czekać

Grupa Jeronimo Martins wprowadza właśnie zakupy przez internet dla klientów swoich sklepów. Na razie dotyczy to kilku portugalskich miast, ale możliwe, że kiedyś taka opcja pojawi się w naszym kraju.

Sklepy Biedronka cieszą się w naszym kraju sporą popularnością, choć często są też motywem żartów, które szydzą z pewnych zachowań Polaków.

Operator sklepów Biedronka w naszym kraju - Grupa Jeronimo Martins - wprowadza projekt internetowego handlu w Portugalii, a dokładniej w Lizbonie, Porto, Sintrze i Matosinhos.

Znane z Biedronek smartfony myPhone >>>

Zamawianie produktów spożywczych i leków bez recepty przez internet może odbywać się od poniedziałku do soboty.

Grupa Jeronimo Martins z czasem chce wdrażać internetowy handel na kolejne regiony. A co z Polską? Czy Biedronki będą oferowały zakupy przez internet? Być może. Pewien portugalski dom inwestycyjny twierdzi, że omawiany projekt jest punktem wyjścia dla przyszłej operacji w naszym kraju.

Przeczytaj też: Ekstremalnie tani smartfon w Lidlu >>>

Warto wspomnieć, że Jeronimo Martins oprócz Portugalii i Polski działa także w Kolumbii. Łącznie ma 3900 sklepów - ponad 2800 w Polsce.

Wygląda więc na to, że niedługo niepotrzebne będą już legendarne reklamówki Biedronki, a Wasz sąsiad będzie mógł korzystać z promocji przez internet. Już czekam na kolejną dawkę memów.

Źródło: businessinsider

blog comments powered by Disqus
Biedronka wprowadza zakupy przez internet - Polska musi czekać