PODPOWIEDZI:

Samsung zgarnia aż 24 nagrody CES 2014

Samsung zgarnia aż 24 nagrody CES 2014

Targi w Las Vegas będą na pewno bardzo mile wspominane przez firmę Samsung. Marka zdobyła bowiem aż 24 nagrody CES Innovations 2014 w wielu różnych i prestiżowych kategoriach. W naszym newsie poznacie szczegóły tego sukcesu, nagradzane produkty oraz zapowiedź targów.

Samsung to marka bardzo znana i ceniona, która często decyduje się na wprowadzane innowacji. W konkursie CES Innovations Awards zostało to docenione. Grupa renomowanych niezależnych projektantów przemysłowych, inżynierów i przedstawicieli mediów, którzy nagradzają wyjątkowe osiągnięcia designu i technologii w 29 kategoriach, wyróżnili Samsunga aż 24 razy.

Firma Samsung zdobyła nagrody między innymi w kategoriach: wyświetlanie obrazu, elementy domowych systemów audio-wideo, gadżety stanowiące element ubrania, tablety, e-readery i komputery przenośne, artykuły gospodarstwa domowego, cyfrowe przetwarzanie obrazu i technologie wbudowane.

Już 7-10 stycznia 2014 roku, podczas targów CES 2014, będzie można zobaczyć wszystkie wyróżnione produkty na stoisku firmy Samsung (nr 12004) w hali głównej Las Vegas Convention Center.

Również 6 stycznia będzie można bliżej poznać najnowocześniejsze produkty firmy Samsung na konferencji prasowej firmy o godzinie 14.

CES2014

Poznajmy bliżej wybranych zdobywców nagród od firmy Samsung:

Superpłaski układ pamięci 3 GB LPDDR3 Mobile DRAM

Dzięki niemu możliwe jest projektowanie bardziej płaskich smartfonów o wyższej wydajności i dłuższym czasie pracy. Możliwe jest także korzystanie z innowacyjnych funkcji, jak no. rozpoznawanie twarzy czy kontrola za pomocą gestów. Warto również wspomnieć, że Chip zapewnia prędkość przesyłania danych do 2,133 megabita na sekundę (Mbps) na pin.

Samsung GALAXY Gear

Samsung GALAXY Gear

To ciekawy gadżet w formie smartwatcha. Ten typ urządzeń coraz śmielej wchodzi na rynek urządzeń mobilnych. Samsung GALAXY Gear skutecznie rozszerza możliwości smartfonów i tworzy z nimi parę idealną. Wszystko sprowadza się do większej funkcjonalności oraz wielu udogodnień.

Profilowany telewizor OLED

Telewizory OLED to również rewolucja na rynku tych urządzeń. Firma Samsung jest tu bardzo aktywna. Telewizor Samsung Curved OLED oferuje użytkownikom najwyższą jakość obrazu oraz wiele przydatnych funkcji.

Czterodrzwiowa lodówka Samsung T9000

Rynek AGD to też sfera, której marka Samsung na pewno nie odpuszcza. Przykładem jest tu innowacyjna lodówka Samsung T9000 o pojemności aż 906 litrów oraz wysokiej ergonomii.

Samsung GALAXY Note 10.1 (Edycja 2014)

Samsung GALAXY Note 10.1 – 2014 Edition

Ten tablet to oryginalne i poręczne urządzenie łączące wydajność z wszechstronnymi możliwościami tworzenia i odbioru treści. Urządzenie wyposażono w doskonały 10-calowy ekran WQXGA Super clear LCD o rozdzielczości 2560x1600, procesor 1,9 GHZ Octa Core (tylko dla wersji 3G / WiFi) i pamięć RAM 3GB. GALAXY Note 10.1 (Edycja 2014) potwierdza czołową pozycję firmy Samsung w dziedzinie innowacji, oferując najwyższą wydajność przy zachowaniu niezwykle cienkiej i lekkiej obudowy.

Samsung GALAXY Note 8.0

To również bardzo nowoczesny tablet, który daje użytkownikom możliwość korzystania z inteligentnej technologii Note nowej ery, w tym rysika S Pen oraz funkcji Multi-Window.

Nowy Samsung GALAXY Tab 3 8.0

Kolejnym wyróżnionym tabletem firmy Samsung jest nowy Samsung GALAXY Tab 3 8.0, który cechuje się połączeniem mobilności, stylowego wyglądu i płaskiej konstrukcji z wysoką funkcjonalnością oraz multimedialnością.

Samsung Galaxy NX

To aparat fotograficzny wyposażony między innymi w system Android, łączność 3G/4G LTE i WiFi. Warto też wspomnieć, że to również pierwszy na świecie aparat z wymiennym obiektywem oferujący pełne połączenie z Internetem. Nic dziwnego, że został nagrodzony przez ekspertów CES.

Nie należy zapomnieć, że marka Samsung W ramach proekologicznej inicjatywy Samsung PlanetFirst, stara się, by jej produkty i zakładane fabryki były przyjazne środowisku naturalnemu. Również dzięki takiemu zachowaniu, Samsung zgarnął dodatkowo trzy nagrody w kategorii ekologicznego designu.

blog comments powered by Disqus
Samsung zgarnia aż 24 nagrody CES 2014