PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Laptopy do 2500 zł - Niedrogie notebooki do biura i prostych gier |TOP 5|

Aspire One 532G - pierwszy na świecie netbook z grafiką NVIDIA ION

Aspire One 532G - pierwszy na świecie netbook z grafiką NVIDIA ION

Acer Aspire One 532G sprawia, że netbooki dołączają do cyfrowego świata, w którym szybko rośnie zapotrzebowanie na wyświetlanie obrazu o rozdzielczości HD.

Acer Aspire One 532G to pierwszy na świecie netbook z akceleratorem grafiki nowej generacji NVIDIA ION, który pozwala na wyświetlanie treści internetowych o rozdzielczości HD, a także odtwarzanie filmów z rozdzielczością 720p. Ponadto, gdy do wyjścia HDMI zostanie podłączony telewizor/monitor LCD, netbook umożliwia oglądanie filmów o rozdzielczości 1080p wraz z rodziną lub przyjaciółmi.

Aspire One 532G

Czas pracy na baterii do 10 godzin, wbudowane łącze Wi-Fi, 10,1-calowy wyświetlacz HD z podświetleniem LED sprawiają, że Aspire One 532G pomimo bardzo kompaktowej konstrukcji zapewnia wspaniałą wydajność. Użytkownicy netbooka mogą teraz cieszyć się strumieniowo przesyłanymi treściami wideo o rozdzielczości HD, a także wygodnie pracować z kilkoma aplikacjami internetowymi na raz.

Aspire One 532G

Netbook Aspire One 532G, pozwala na znacznie więcej niż zwykłe przeglądanie Internetu, ponieważ jest wyposażony w dedykowany układ graficzny, który doskonale przyspiesza wyświetlanie nagrań HD, przesyłanych strumieniowo z serwisów, takich jak YouTube HD, czy Facebook. Używając netbooka Aspire One 532G można cieszyć się płynną i nieskazitelną grafiką, grami na komputery PC, sprawnie edytować i konwertować pliki wideo, wyszukiwać twarze na zdjęciach, odtwarzać pliki wideo o rozdzielczości nawet 1080p na telewizorze lub monitorze podłączonym do wyjścia HDMI, jak również efektywnie przeglądać strony internetowe, korzystać z poczty elektronicznej i czatów, wyświetlać zdjęcia, edytować dokumenty, itp. Wszystko to jest możliwe dzięki nowej platformie Intel Atom N450 i układowi graficznemu nowej generacji NVIDIA ION z 512 MB dedykowanej pamięci.

Aspire One 532G

Netbook Aspire One 532G ma tylko 1 cal grubości, waży około 1 kg i jest oferowany w trzech nowoczesnych wersjach kolorystycznych – szafirowej, czerwonej oraz srebrnej. Jego kompaktowy kształt, możliwość wyświetlania filmów o rozdzielczości HD a także długi czas pracy bateryjnej zapewniają prawdziwą swobodę podróżowania i komunikowania się.

blog comments powered by Disqus
Aspire One 532G - pierwszy na świecie netbook z grafiką NVIDIA ION