PODPOWIEDZI:

MOBIO nowy tablet od NavRoad

MOBIO nowy tablet od NavRoad

Firma NavRoad zaprezentowała swój najnowszy model tabletu. Jest to urządzenie które łączy w sobie funkcję notebooka, nawigacji oraz odtwarzacza multimediów. Tablet posiada procesor Samsung Cortex A8, który zapewnia wysoką wydajność i szybką pracę aplikacja oraz odtwarzanie filmów HD w doskonałej jakości (1080p)

Urządzenie działa pod systemem operacyjnym Android, który gwarantuje dostęp do pond 100 tysięcy aplikacji w Android Market takich jak: Facebook, YouTube, Nasza-klasa, Allegro, Wikipedia, Ceneo itp. Odpowiednie aplikacje pozwalają uzyskać: bieżące informacje z kraju i świata, prognozy pogody, kursy walut, wyniki sportowe itd.

MOBIO

Tablet MOBIO został wyposażony w 7 calowy ekran dotykowy multitouch który posiada rozdzielczość 1024x600 pikseli. Ekran tabletu obsługuje gesty szczypania, przesuwania, rozciągania palców na ekranie. Jest to istotna zaleta gdyż w przypadku słabszych, często tańszych tabletów powolne, szarpane i niestabilne działanie ekranu dotykowego może zupełnie zniechęcić do używania urządzenia. Pod tym względem MOBIO sprawuje się bez zarzutu. Mocne wrażenie robi doskonale działający wielodotyk, który umożliwia obsługę urządzenia poprzez jednoczesny dotyk aż 5 palców. Łatwa obsługa MOBIO należy do przyjemności.

MOBIO

MOBIO

Tablet od NavRoad wyposażony jest w 4 GB pamięci. Jednak dzięki czytnikowi kart microSD/SDHC pojemność tą możemy rozszerzyć do 32 GB.

Nawigacja GPS

Tablet posiada moduł GPS, dzięki któremu urządzenie staje się w pełni funkcjonalną nawigacją. Produkt imponująco szybko potrafi wyznaczać nawet najdalsze trasy.

WiFi i Bluetooth

Wbudowane moduły łączności bezprzewodowej WiFi oraz Bluetooth pozwalają na wygodne korzystanie z pełnego zakresu funkcji urządzenia (np. połączenie z Internetem lub przesyłanie plików) niemal w każdym miejscu o dowolnej porze.

Aparat cyfrowy

Tablet został również wyposażony w wbudowaną kamerę tylną, która pozwala na kręcenie filmów i robienie zdjęć. Przednia kamera pozwala na wizualną komunikację za pomocą komunikatora.

Inne zalety

Tablet jest lekką konstrukcją która waży jedyne 305 gram. Dzięki temu urządzenie jest niezwykle poręczne i mobilne. Ogromną zaletą urządzenia jest możliwość personalizacji. Użytkownik może tworzyć własne pulpity, umieszczać na nich dowolne widżety (skróty do aplikacji). W praktyce oznacza to wyjątkowy komfort i łatwość obsługi.

Tablet MOBIO wyposażono w akumulator o pojemności 3400 mAh, który zapewnia tryb czuwania do 1500 godzin.

MOBIO

blog comments powered by Disqus
MOBIO nowy tablet od NavRoad