PODPOWIEDZI:

GOCLEVER ORION 785 - smukły i niewielki, ale wydajny tablet

GOCLEVER ORION 785 - smukły i niewielki, ale wydajny tablet

GOCLEVER ORION 785 to kolejny bardzo ciekawy tablet od firmy Goclever. Jest przede wszystkim uniwersalny, zaskakując swoją mobilnością, fajnym wyglądem, a jednocześnie wydajnością. Ponadto, to wszystko w niewygórowanej cenie. Poznajcie bliżej ten model z naszego newsa.

GOCLEVER ORION 785 ma 7,85-calowy wyświetlacz. Na uwagę zasługują całkiem wydajne podzespoły jak np. czterordzeniowy procesor Cortex A7 o mocy 1GHz czy ośmiordzeniowy układ graficzny PowerVR SGX544MP2. Dzięki temu pogramy w zaawansowane mobilne gry, które pójdą na naszym urządzeniu płynnie.

Dodatkowo funkcjonalność nowego urządzenia od firmy Goclever, poprawia system operacyjny Android w wersji 4.2. Mało tego, już niedługo będzie go można zaktualizować do najnowszej wersji 4.4 (KitKat).

GOCLEVER ORION 785 2

Warto też wspomnieć o innych cechach tabletu. Jest tu bowiem 1GB pamięci operacyjnej DDR3 oraz 8GB pamięci dla danych. Można także zastosować karty micro SD/SDHC o pojemności do 32GB. Bateria ma natomiast pojemność 3800mAh. Jest też Wi-Fi czy moduł Bluetooth.

Na zestaw gniazd połączeniowych tabletu składają się: port microHDMI, port microUSB, który wspiera funkcje OTG oraz 3.5-milimetrowe wejście słuchawkowe audio jack

GOCLEVER ORION 785

Fanom nowych technologii oraz udogodnień, spodoba się możliwość wyświetlania obrazów z tabletu na telewizorach, monitorach i projektorach. Wystarczy jedynie zaopatrzyć się w adapter HDMI.

GOCLEVER ORION 785 można już nabyć za cenę 499 zł.

blog comments powered by Disqus
GOCLEVER ORION 785 - smukły i niewielki, ale wydajny tablet