PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Porządne Odkurzacze automatyczne do 2000 zł |TOP 7|

Ucieknij z miasta, zanurz się w świecie muzyki i zabierz prezent od Philips

Ucieknij z miasta, zanurz się w świecie muzyki i zabierz prezent od Philips

Chcesz uczestniczyć w życiu swojego miasta, ale czasami masz ochotę uniknąć jego gwaru? Nic prostszego - ucieknij w świat muzyki ze słuchawkami Philips! A co zrobić, kiedy nie masz ich na uszach? Schowaj je do jednego z siedmiu stylowych pokrowców z limitowanej kolekcji Philips, które zabezpieczą je przed zniszczeniem pośród wielu innych rzeczy, które zwykle masz przy sobie. Wykorzystaj letnią pogodę na spontaniczną ucieczkę, dokądkolwiek masz ochotę!

Przy zakupie słuchawek za minimalną kwotę 99zł, dostajesz od Philips oryginalny pokrowiec, dostępny aż w siedmiu wzorach do wyboru! Wyślij formularz zgłoszeniowy wraz z kopią dowodu zakupu i oryginalnym kodem kreskowym wyciętym z opakowania produktu a w ciągu 21 dni otrzymasz prezent - pokrowiec z limitowanej kolekcji Philips! „Ucieknij z miasta” to najnowsza promocja Philips, obejmująca słuchawki z kolekcji Fidelio, O’Neil, CityScape oraz słuchawki bezprzewodowe, douszne i sportowe – możesz wybrać spośród kilkudziesięciu modeli!

Słuchawki nagłowowe

Słuchawki Philips Fidelio (L1 oraz M1) to połączenie wysokich standardów dźwięku, elegancji i wygody. Pozwalają usłyszeć każdy szczegół i nutę oryginalnej kompozycji, a ich wzornictwo i komfort użytkowania są najwyższej klasy. Zapewniają doskonałą izolację szumów i pozwalają cieszyć się muzyką w każdym miejscu!

Linia Philips O’Neil liczy kilkanaście modeli słuchawek nagłowowych oraz dousznych. Kolekcja O’Neil dzieli się na linie The Bend, The Streth oraz The Construct.

The Bend nadają się idealnie dla aktywnych użytkowników — są wyposażone w niezwykle giętki pałąk, wzmocnione przewody i samoodpinające się głośniki, dzięki czemu są w stanie wytrzymać niemal wszystko. Ponadto zapewniają potężny dźwięk i głębokie basy.

O’Neil The Stretch są niezwykle elastyczne i wytrzymałe, a mięciutkie poduszeczki zapewniają najwyższy komfort. W miarę upływu czasu na głośnikach pojawiają się rysy, co sprawia, że słuchawki wyglądają bardzo oryginalnie i stylowo.

The Construct to wyjątkowo wytrzymały zestaw słuchawkowy zapewniający dynamiczny dźwięk. Jest idealny dla osób, które po ciężkiej pracy nie zapominają o dobrej zabawie. Potężny dźwięk o głębokim brzmieniu basów w słuchawkach należących do jednych z najbardziej wytrzymałych na rynku.

Philips Fidelio L1

W kolekcji Philips CityScape znajdują się modele Shibuya zawdzięczające swój wygląd japońskiej kulturze popularnej i eleganckiej prostocie. Dostępne są w pięciu soczystych kolorach. Downtown inspirowane są luźnym, nowojorskim stylem miejskim. Uptown nawiązują do stylu retro. Funkcja MusicSeal zapobiega przedostawaniu się dźwięku na zewnątrz.

Słuchawki bezprzewodowe, douszne i sportowe

Słuchawki bezprzewodowe Philips zapewniają swobodę ruchu podczas słuchania muzyki w domu. Duży zakres i wysokiej jakości dźwięk zapewnia najwyższy komfort odbioru muzyki. Transmisja cyfrowa zapewnia nieskazitelny odbiór i doskonałe odtwarzanie dźwięku.

Promocja obejmuje również słuchawki douszne, w tym inspirowane duchem paryskiej bohemy CityScape St. Germain oraz O’Neil Tread, które dzięki wzmocnionym złączom i metalowej obudowie są bardziej trwałe i odporne na uderzenia.

Słuchawki sportowe powstały z myślą o aktywnych. Zapewniają doskonałą jakość dźwięku oraz idealne dopasowanie. SHQ1000, 3000 i 4000 są odporne na pot, można także myć je pod bieżącą wodą!

Aby skorzystać z promocji:

1.Kup słuchawki Philips za minimum 99 zł 2. Wybierz swój pokrowiec i wyślij formularz zgłoszeniowy wraz z kopią dowodu zakupu i oryginalnym kodem kreskowym wyciętym z opakowania produktu. 3. W ciągu 21 dni roboczych wyślemy Ci pokrowiec do słuchawek z limitowanej kolekcji Philips.

Promocja trwa od dnia 09.07.2012r. do 09.09.2012r.

blog comments powered by Disqus
Ucieknij z miasta, zanurz się w świecie muzyki i zabierz prezent od Philips
Autor: Łukasz