PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Autorski Procesor od Xiaomi - Już Niebawem Na Rynku!

Autorski Procesor od Xiaomi - Już Niebawem Na Rynku!

Jakiś czas temu po sieci zaczęło krążyć plotki o możliwości rychłego pojawienia się autorskiej jednostki procesora od Xiaomi! Pomysł wydaje się być wręcz niemożliwy do zrealizowania, a jednak już niebawem zostanie on zrealizowany w dużej liczbie egzemplarzy. Czy będzie w stanie zagrozić w jakimś stopniu konkurencję?

Uniezależnienie się od pośredników i niepotrzebnych dostawców to solidny krok naprzód w świetlaną przyszłość firmy. Dzisiejsze czasy pokazują, że nie warto jest uzależniać się od czegoś, bowiem to blokuje dalszy rozwój firmy. Jako pierwszy wyłamał się w tym względzie Samsung, który to od dłuższego czasu smartfony także ze swoją, autorską jednostką procesora zwaną ... Exynos. Koreańczycy mają także zamiar zrezygnować całkowicie Androida na rzecz własnego oprogramowania. Czy tak samo będzie w przypadku Xiaomi?


Zastanawiasz się nad zakupem nowego monitora? Co powiesz na ten model, który właśnie przetestowaliśmy!


xiaomi #1


Oto zestaw najciekawszych "Chińczyków" na rynku!

Xiaomi Redmi 3s 32 GB>>>

Huawei P8 Lite>>>


Nic nie jest wykluczone, a nawet stoi na dobrej drodze ku zmianom! Już od dobrych kilku dni w newsach możemy dostrzec wzmiankę o rychłym pojawieniu się całkowicie nowej jednostki procesora, której autorem będzie właśnie Xiaomi! Z miesiąca na miesiąc, ta Chińska marka rośnie w siłę i ma przy tym masę  coraz to większą rzeszę zwolenników. Produkty ich są znacznie tańsze do konkurencji, ale przede wszystkim nie ustępują poprzez serwowaną jakość. Czy taką jakością będzie pierwsza jednostka procesora od Xiaomi?

xiaomi #2


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

Wszystko zapowiada się całkiem obiecująco. Nowa jednostka procesora ma nosić nazwę Pinecone i stanowić solidną konkurencję dla Snapdragona, a nawet Exynosa, serii A od Apple i Kirina od Huawei'a! Co najważniejsze, ów procesor najpewniej pojawi się w dwóch wersjach:

  • ośmiordzeniowa jednostka wykorzystująca układ ARM Cortex A-53 oraz grafikę Mali-T860 MP4 800 MHz
  • czterordzeniowa jednostka o układzie Cortex A-73 plus czterordzeniowa jednostka Cortex A-53 i grafika Mali-G71 MP12 900 MH

Nieoficjalnie wiadomo, że pierwsza jednostka ma być bezpośrednią konkurencją dla Snapdragona 808, zaś druga dla modelu Snapdragon 835! Pytanie, cze najmłodsze dziecko Qualcomm'a zostanie pokonane przez niepozornego Chińczyka? Czas pokaże, ale z pewnością nowa jednostka od Xiaomi narobi wiele zamieszania i to w szeregach wroga marki! Zastanawiam się tylko, czy nowe słuchawki z procesorem Pinecone będą dostępne oficjalnie także u nas? Miejmy nadzieję, że nie będziemy skazani jedynie na wersje z Snapdragonem! Większej liczby szczegółów dowiemy się za osiem dni, a konkretnie 28 - ego lutego! Tymczasem, zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia forum oraz pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Autorski Procesor od Xiaomi - Już Niebawem Na Rynku!