PODPOWIEDZI:

Myszka SteelSeries Rival dostępna w sprzedaży!

Myszka SteelSeries Rival dostępna w sprzedaży!

O myszy SteelSeries Rival słyszeliśmy już od jakiegoś czasu. Nasi redaktorzy na targach PGA 2013 mieli z nią pierwszą styczność, zrobiła na nich ogromne wrażenie! Teraz ta niesamowita mysz dla graczy dostępna jest w sprzedaży.

Rival na swoim pokładzie posiada najnowszy sensor optyczny i opatentowane przełączniki przycisków, dzięki temu precyzja myszki i żywotność przycisków są imponujące.

Ilość kliknięć wynosi aż 30 milionów! Przewyższa to znacznie żywotność większości myszek dla graczy, która oscyluje w granicach 5-10 mln klików.

Kolejną nowością jest profilowanie myszy pod gracza praworęcznego. Zabieg ten wpłynąć ma przede wszystkim pozytywnie na komfort użytkowania.

SteelSeries Rival

Gumowane boki myszki i specjalny kształt sprawią iż myszka będzie pewnie leżeć w dłoni gracza.

Do konfiguracji myszki służy najnowsza wersja Steelseries Engine, trzecia generacja oprogramowania jest darmowa i pozwala na dostosowanie myszki do swoich potrzeb. Możemy konfigurować także podświetlenie, dostęp mamy aż do 16,8 mln kolorów. Kolejne smaczki programowe to chociażby ExactTech (m.in. CPI czy predykacja ruchu).

Nowy sensor Rivala zapewnia precyzyjne śledzenie, dostępne wartości CPI dochodzą do 6500, powinno to zadowolić nawet wybrednych graczy. Reakcja myszki jest na iście gamingowym poziomie 1ms i próbkowanie 1000 Hz pozwolą zapomnieć o lagach i opóźnieniach. Osiągi sensora są niezwykle dobre, 200 cali na sekundę przy przyśpieszeniu 50g to nie byle co.

Długie i zaawansowane testy pozwoliły stworzyć opatentowane przełączniki pod przyciskami, które nie tylko posiadają niesamowitą żywotność ale także reagują z odpowiednią intuicyjnością. Ślizgacze wykonano z PTFE, zapewnią największą szybkość na każdym rodzaju podkładki.

SteelSeries Rival

Myszka w sumie posiada 6 przycisków i należy dodać że jej pokrycie zmniejsza potliwość dłoni, jest to również ważne, gdyż wielu graczy narzeka często na pocenie się dłoni podczas gry.

SteelSeries Rival

Steelseries Engine 3 pozwoli na pełną konfigurację myszki.

Funkcje SteelSeries ExactTech zawierają:SteelSeries ExactAim – tryb snajperski, przydatny w celowaniu, pozwala zwolnić reakcje myszki

SteelSeries ExactSens – kontroluje poziomu czułości

SteelSeries ExactAccel – określa prędkość przyspieszenia myszki z jednego do drugiego punktu

Oprogramowanie każdy użytkownik może pobrać ze strony głównej Steelseries.com, następnie w ciągu kilku chwil skonfigurować swoje urządzenie.

Ogromną zaletą SteelSeries Engine 3 jest fakt, że nie obciąża systemu. Może pracować w tle nie wpływając negatywnie na wydajność naszego komputera.

W myszy możemy przechować jeden profil gracza, natomiast nielimitowaną ilość na dysku twardym komputera.

Ostatecznej personalizacji Rivala dokonać możemy poprzez gumowe wkładki, umieszczane w tylnej części myszki.

Domyślinie otrzymujemy w zestawie dwie plakietki 3D z napisami „SteelSeries” oraz „Rival”. W przyszłości będzie możliwe zamówienie wkładki z dowolnym napisem, np. naszym nickiem z ulubionej gry.

Najnowsza mysz dla graczy z sensorem optycznym SteelSeries Rival jest już dostępna w pre-order w sklepie internetowym SteelSeries w sugerowanej cenie ok. 250 PLN. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://steelseries.com/rival.

A oto prezentacja myszki SteelSeries Rival.

blog comments powered by Disqus
Myszka SteelSeries Rival dostępna w sprzedaży!